Bezpečný svět internetu s Paysafecard

Ideální platební nástroj v podobě předplacené karty si získává stále více příznivců. Není divu, umožňuje totiž s minimálním rizikem, bez nutnosti uvádět citlivá osobní či bankovní data, jednoduše a bezpečně platit pouhým zadáním šestnáctimístného PIN kódu.

Hudba, film, zábava

Paysafecard ocení určitě i ti, kdo rádi umísťují svoje fotografie, videa a hudební soubory na úložná online média nebo využívají nabídky poskytovatelů hostingu a webových serverů. Online lze nakupovat hudbu i filmy, stejně jako další druhy internetové zábavy. Mnozí z poskytovatelů těchto služeb jsou vstřícní k platbám bez rizika s pomocí předplacené karty, kterou lze jednoduše zakoupit v mnoha supermarketech, na čerpacích stanicích, v trafikách a kioscích. Nejbližší prodejnu v okolí najdete jednoduše s pomocí funkce Vyhledávání prodejních míst. Kartou je možné platit v tisících e-shopů, mezi smluvní partnery však nepatří úřady, instituce, právní zástupci ani soudy.

Sport a sázky

Zjistit, kdo je v oblasti sportu horkým favoritem, a vsadit si na vítěze sportovních klání na některém z online sázkových portálů je s Paysafecard skutečně jednoduché a bezpečné. Tento moderní a vychytaný platební nástroj je užitečný i pro hráče pokeru: není nic jednoduššího, než si s pomocí Paysafecard vyzkoušet tipy některých z mnoha škol pokeru a pokusit se co nejúspěšněji přehrát své soupeře. Pro ty, kdo si nechtějí namáhat mozkové závity a jen chtějí zkusit štěstí, je s pomocí předplacené karty zase k dispozici hra bingo u kteréhokoliv poskytovatele.

Více o Paysafecard na www.paysafecard.com/cs-cz.

 

Napsat komentář