Bezpečnostní dveře Sapeli na míru i CPL dekory za skvělé ceny

Česká kvalita dveří Sapeli má důvěru svých zákazníků už 100 let. Nabízí dveře na míru s výběrem z mnoha dekorů a kombinací motivů. Aktuálně lze využít speciální nabídku na bezpečnostní dveře nové generace i nové šedivé CPL dekory, které Sapeli nabízí s 12% slevou, včetně jejich prodloužené varianty (210 cm) bez příplatku.

Šedivá barva může dodat vašemu domovu praktickou eleganci. Inspirace dveří Sapeli od DODO for life aktuálně přináší novinku v podobě šedivých dekorů dveří. S nimi rozhodně nebudete jako šedé myšky, a navíc právě teď ušetříte 12 % z ceny. To je skvělá nabídka na interiérové dveře Sapeli, která platí při objednání kompletu dveří a zárubní do 30. září, a to i v prodloužené varianty dveří 210 cm.

Přemýšleli jste také nad bezpečností svého domova? Dokáží vás vaše dveře ochránit před případnými zloději, nepříjemným hlukem nebo dokonce požárem? Vchodové dveře Sapeli RC3 GOLIAS nabízejí bezpečné řešení pro vaše bydlení. Tyto dřevěné bezpečnostní dveře si poradí jak se zloději, tak s případným kouřem či dokonce ohněm na více jak 30 minut. Ochrání vás také před hlukem či dotěrnou zimou.

Bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS mají masivní smrkový rám o tloušťce 67 mm, výplň z plné dřevotřísky a opatřeny jsou 3 plynule seřiditelnými závěsy a 3 pasivními čepy, které zabraňují vysazení dveří při vloupání. Dveře mají 3 bodový zámek se závorou, který lze navíc opatřit elektromechanickým pohonem. S touto nabídkou ušetříte při nákupu dveří RC3 GOLIAS až 2 350 Kč.


Kde značkové prodejny DODO for life najdete? Inspirace dveří Sapeli na vás čeká v řadě prodejen v Praze, ale také v Mladé Boleslavi nebo Plzni a v dalších partnerských prodejnách.

Napsat komentář