Apartmány Praha Albertov aneb Bydlení bez kompromisů

Nejvhodnější způsob bydlení pro všechny, kteří chtějí bydlet bezstarostně. Koncept, který u nás nemá v podobném měřítku obdoby.

Snem dnešní současné generace nejsou velké domy na předměstí a hmotný majetek, ale zejména udržitelné pracovní tempo, které umožní trávit volný čas dle svého, mimo práci. Současně je s tím i spojena snaha o co nejvyšší komfort v době svého volna, který apartmány Praha v Albertov Rental Apartments dokáží poskytnout.

Výhody bydlení v pronájmu

Oproti hypotékám není pronájem apartmánu v Praze závazkem na většinu vašeho pracovního života, kdy nejčastější dobou splatnosti hypoték je období 20 až 23 let. S nájmem získáváte plnou flexibilitu. Pokud se rozhodnete přestěhovat se, odcestovat za prací do zahraničí, není problém. Nemáte zde žádné dlouhodobé finanční závazky, které by ovlivňovaly vaše rozhodnutí.

5 důvodů, proč se ubytovat v Albertov Rental Apartments

  • Lokalita – díky umístění se do centra dostanete za pár minut.
  • Bydlení s úklidem – u všech 269 plně vybavených apartmánů k pronájmu je úklid v ceně.
  • Wi-fi zdarma – nepočítejte s žádnými dalšími poplatky navíc! Každý apartmán disponuje vysokorychlostním připojením k internetu.
  • Parkování – pod komplexem apartmánů je možnost parkování v podzemních garážích.
  • Vybavenost – plná vybavenost vám dá jistotu pohodlného bydlení hned od samého začátku.

Pro koho je pronájem apartmánu na Albertově vhodný

Ubytování doporučujeme všem těm, kteří plánují strávit alespoň týden v Praze, v soukromí, klidné lokalitě a s maximálním komfortem. Ceny krátkodobého ubytování začínají na 1750 Kč za apartmán/noc.

Pro ty, kteří mají zájem o dlouhodobý pronájem v Praze, jsou k dispozici apartmány s dispozicemi od 1+kk po luxusní mezonetové 4+kk se zahradou a krbem v obývacím pokoji.

Aktuální nabídku volných apartmánů k dlouhodobému pronájmu naleznete zde: www.albertov.eu/byty-pronajem-praha.

Napsat komentář