AcuFlex – Uníkátní akupunkturní masáž chodidel

Trocha historie

od bolesti dokázali ulevit již staří čínští lékaři pomocí starobylé čínské metody, během níž se na ploskách nohou cíleně stlačují určené body, což napomáhá k léčení onemocnění či stimulaci správné funkce orgánů a celkové regeneraci organismu.

Citlivost jednotlivých bodů ukazuje na možnou poruchu určité části těla, orgánu a jeho funkce. Vlivem či tlakem na konkrétní zónu umožníme zpětnou vazbu a dochází k úlevě a úpravě funkce. Akupresura prováděná na těchto zónách pomáhá přinést úlevu ve vyjmenovaných stavech i při různých onemocněních či problémech.

Jak Aculex funguje

AcuFlex zónová reflexní terapie je unikátní novinkou švédského výrobce venkovních vířivek IQue, která prostřednictvím zónové masáže se zaměřením na stimulaci akupunkturních bodů zajistí nezapomenutelný zážitek v oblasti relaxace.

Vyšší teplota vody v kombinaci s malým, ale silným a přesným, paprskově vedeným proudem přináší velmi příjemné a uvolňující pocity. Intenzivní proudové paprsky jsou přímo namířeny do akupunkturních oblastí jejichž stimulací dochází k prokazatelně pozitivním zdravotním účinkům na lidský organismus ovlivněním správné funkce vnitřních orgánů.

Jedná se o naprosto revoluční  funkci, kterou disponují pouze vybrané vířivky IQue Sweden.

Spahouse.cz – IQue AcuFlex Technology

Terapeutický vliv na orgány

Reflexní terapie je považována za jednu z nejúčinnějších metod léčby založené na principech ovlivňování funkce vnitřních orgánů prostřednictvím správné stimulace nervových zakončení umístěních na konci těla. Největší množství těchto akupresurních bodů se nachází právě na ploskách nohou. Každá noha obsahuje 62 kostí 7200 nervových zakončení a 107 vazů, a proto právě chodidla patří k nejvhodnějším místům pro soustředění akupresurních zásahů a stimulace ať už prostřednictvím cíleného tlaku rukou, akupresurních kuliček či malých jehliček, nebo právě cíleně zaměřeným proudem vody, prostřednictvím tohoto důmyslného systému.

AcuFlex zónová reflexní terapie mimo jiné příznivě ovlivňuje:

–                     činnost metabolismu a vnitřních orgánů

–                     dochází k odstranění některých blokád páteře

–                     podporujeme rekonvalescenci organismu

–                     dochází ke zlepšení zažívání

–                     eliminuje nespavost a únavu

–                     aktivuje imunitní systém

Využití reflexní zónové terapie AcuFlex je všestranně efektní. Od léčby zdravotních těžkostí, přes hluboké uvolnění až po obnovu schopnosti samoléčení těla.

Nyní si můžete tuto unikátní terapii dopřát prostřednictvím vířivek IQue Sweden, které můžete vyzkoušet ve značkové prodejně Spahouse.

 

Napsat komentář