8 důvodů proč si pořídit klimatizaci

Klimatizace jsou dobrým pomocníkem, a to nejen v letní sezóně. Málokdo si již dokáže představit horké letní dny bez pobytu v klimatizované místnosti. Obliba těchto zařízení neustále roste, jak ve firmách, tak i v domácnostech.
Možná právě vy uvažujete o nákupu klimatizace. Právě pro vás přinášíme 8 důvodů, proč si ji pořídit.


1. Chlazení–když je venku vedro na padnutí, každý se rád zchladí v klimatizované místnosti. Hlavní výhoda klimatizace spočívá v ochlazování vzduchu na požadovanou teplotu. Ale ani s chlazením by se to nemělo přehánět. Rozdíl mezi vnější a vnitřní teplotou se doporučuje kolem 6 °C.
2. Celoroční použití – klimatizace jsou zařízení, které je možné využívat celoročně. Chladí vzduch, a tím tvoří komfortnější vnitřní prostředí. V zimním období je lze navíc využívat i k vysoušení a vytápění místností.
3. Zlepšuje pracovní podmínky – málokterý zaměstnanec dokáže být během nesnesitelných veder efektivní. Se zvyšující se teplotou klesá produktivita práce, lidé jsou unavení, hůře přemýšlejí a zvyšuje se počet chyb během pracovní doby. Klimatizace pomáhá vytvořit kvalitní pracovní prostředí. Zaměstnanci v chladnějším prostředí lépe pracují, jsou spokojení a snižuje se jejich chybovost.
4. Účinnost – klimatizace má výrazně vyšší účinnost chlazení než jiná zařízení, například větráky. Místnost je pomocí klimatizace ochlazena velmi rychle na požadovanou teplotu.
5. Pozitivní dopady na zdraví – filtry uvnitř klimatizace fungují podobně jako čističky vzduchu, odstraňují z něj bakterie, nečistoty, ale i prachové a pylové částice. Klimatizace poskytuje čistý a svěží vzduch, který je důležitý proti únavě, bolestem hlavy, ale i pro kvalitní spánek.
6. Snížení vlhkosti – použitím klimatizace snížíte vlhkost vzduchu, a tím zabráníte vzniku plísní a bakterií, které jsou původci celé řady onemocnění.
7. Design – moderní klimatizace mají příjemný design, který nenásilně zapadne do vašeho interiéru. Navíc jsou prostorově přizpůsobivé. Pro každý typ prostoru je možné najít vhodnou klimatizaci. Ty existují kazetové, nástěnné, podstropní nebo parapetní.
8. Mobilita –kromě stacionárních klimatizací je možné sehnat i klimatizace mobilní, které můžete používat v různých místnostech podle aktuální potřeby. Jejich nespornou výhodou je to, že pro jejich pořízení není nutná stavební úprava. Vhodné jsou zejména do domácností. Kromě mobility je jich výhodou i nižší pořizovací cena.

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.
http://www.ventilatory-shop.cz/
 

Napsat komentář