5 tipů, jak si poradit s úklidem snadno a rychle

Čistit, drhnout, škrábat, leštit … také pro vás úklid představuje pěknou dřinu?  Jděte na to jako naši profesionálové!  Úklid vás pak nebude stát mnoho sil ani času. Zde je návod!

Zajímali jste se někdy o to, proč profesionální úklidové firmy zvládají svou práci mnohem rychleji a lépe než vy? Ano, je to díky praxi a zkušenosti, ale všimněte si také, že v ruce rozhodně nemají univerzální čisticí prostředek, ale profesionální produkty. Právě kvalitní přípravky specializované na různé povrchy a činnosti jim pomáhají odvézt dokonalý výsledek během pár minut. Vyzkoušejte je také.

Tip 1: Jak na nerezové spotřebiče
Máte pocit, že nerez v kuchyni mohou chválit jen ti, kdo ho tam nikdy neměli a nemuseli odstraňovat otisky prstů, kapky od vody a několikrát denně ho leštit, leštit a leštit? Řešení nabízí čisticí pěna Stainless Steel Cleaner značky Tableau. Obsahuje vysoce účinnou leštící složku a silný prostředek na odmaštění, který čistí a leští povrchy z nerezové oceli a chromu do vysokého lesku. Navíc na povrchu zanechává ochranný film, který napomáhá snižovat otisky prstů a jiné skvrny.
Internetový obchod www.peceodomov.cz ji nabízí za 233 Kč. 

Tip 2: Vyhrajte nad vodním kamenem!
Stejně jako v kuchyni zabere nejvíce času leštění nerezu, v koupelně je to zase odstraňování vodního kamene, který se usazuje rychle a odstraňuje pomalu. Ale zkusili jste obyčejné přípravky na jeho odstranění vyměnit za  Descaler Liquid značky Tableau? Od ostatních odstraňovačů se liší nejen svou vysokou účinností, ale také není jedovatý a způsobuje korozi povrchu. Má bezpečné, biologicky odbouratelné složení a je vhodný pro odstraňování vodního kamene z varných konvic, kávovarů, napařovacích žehliček a sprchových růžic.
Internetový obchod www.peceodomov.cz ho nabízí za 232 Kč. 

Tip 3: Konec drhnutí plotny!
Napálená varní deska, gril či rošt jsou noční můrou úklidů – odstraňování černého povlaku i zbytků jídel je zdlouhavé a pracné. Ne tak s profesionálním přípravkem Carbon Remover značky Tableau. Jde o vysoce účinný gel, který dokonale odstraní zčernalé připáleniny a nánosy připálené nebo připečené mastnoty jak z domácích tak i zahradních ploten, grilů a trub na pečení.
Internetový obchod www.peceodomov.cz ho nabízí za 459 Kč. 

Tip 4: Samolepky vám už vadit nebudou
Dokážou vás vytočit potomci, když na chladničku nalepí samolepku z dětské hry a vy ji pak desítky minut drhnete zaschlé lepidlo? Požádejte o pomoc Sticky Label Remover značky Tableau. Jde o snadno aplikovatelný sprej, který rychle odstraní zbytky lepidla ze samolepek a nalepovacích štítků.  Lze jej používat na řadu povrchů, včetně dřeva, skla, kovu a určitých typů plastů.
Internetový obchod www.peceodomov.cz ho nabízí za 214 Kč.

Tip 5: Kůže, kterou vám budou závidět
Kožený nábytek je pýchou každé domácnosti. Okouzlí svou krásou a elegancí. Víte však, jak jim lze dopřát dlouhá léta? Máte-li už na ní fleky či skvrny, zkuste nejprve pěnu Leather Cleaning Mousse, která může být použita na čištění kožených pohovek, nábytku, tašek, kabelek, bot, potahů, zavazadel, oblečení, sedadel a interiérů aut. Stačí ji nanést, nechat působit a po několika minutá okartáčovat. Finální úpravu dodejte nábytku pomocí přípravku Leather Food značky Tableau, který byste měli používat k pravidelné péče o váš kožený nábytek. Obsahuje přírodní lanolín a vosky a díky tomu výborně vyživuje, chrání a udržuje všechny kožené povrchy a zanechává je měkké a lesklé.
Internetový obchod www.peceodomov.cz  nabízí za 236 a 249 Kč.

Napsat komentář