Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Nalaďte zahradu na podzim

Podzimní čas by měl být pro vaši zahradu dobou údržby, péče a přípravy na zimu. Pokud chcete, aby vaše zahrada a okolí vašeho domu zůstalo chloubou i v příštím roce, je potřeba dát se do práce. Ostatně tak už to s prací na zahradě chodí. Na co bychom tedy v příštích týdnech až měsících měli zaměřit svou pozornost?

Trávník jako kobereček

Nová jarní sezóna je tady. Zahrada kvete, pučí, bují a hraje barvami. Jste připraveni na řádnou péči o ni? Máte doma sekačku, která vykouzlí trávník jako kobereček? Ne? Tak možná máte o starost míň, protože modely zahradní techniky Honda disponují vysokou odolností, dlouhou životností a jednoznačnou kvalitou.


Pro jarní zahradu

Za vizitku majitele pozemku bývá sice považován zejména trávník, ale rozhoduje v podstatě celkový dojem, tedy i to, zda máte zahradu uklizenou a dobře ošetřenou. Je nutné navrátit funkčnost a krásu nejen rostlinám, ale také všem plochám v zahradě. Naštěstí dnes máme k dispozici řadu pomocníků, s nimiž je práce nejen lehčí, ale také rychlejší.

Jak správně vybrat sněhovou frézu

Připravte se na zimní měsíce včas. Sněhová fréza bude spolehlivým parťákem do nepohody. Až začne pořádně chumelit, odklidíte s ní sníh až 20x rychleji než s lopatou či hrablem. My vám dnes poradíme, jaká sněhová fréza bude pro vás ta pravá.


Na sníh se správnou výbavou

Uklízet v zimě sníh je nucen téměř každý z nás. Někdo před domem a na zahradě, jiný před garáží či z příjezdové cesty... Lišíme se však způsobem, jakým si se závějemi poradíme.

I zahradní technika se potřebuje někdy namazat

Každý zahrádkář, chalupář nebo vlastník domu se zahradou by se měl alespoň jednou za sezónu věnovat údržbě své zahradní techniky. Někdo ji jednoduše doveze do servisu a ti zdatnější se pustí do její údržby sami.

Venkovní pomocník pro vaše svěží a čisté prádlo

Hmmm, to voní… Sluníčkem, květinami, čerstvým vzduchem. Všemi těmito vůněmi může vonět vaše prádlo, aniž byste použili aviváž, pokud necháte prádlo sušit venku na čerstvém vzduchu. Tuto variantu žádná sušička nenahradí.
<<   Předchozí  Strana 1 z 6  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia