Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
www.bydlenistavba.cz
www.bydleniaz.cz
www.dokonalydum.cz
• Hledáte inspiraci pro obývací stěny? Navštivte Favi.cz.
 Léto ve stylovém stínu

Aby mohla zahrada v teplém období roku sloužit jako plnohodnotné pokračování obytných prostor, potřebuje vyhovět příslušným potřebám svých uživatel. Jednou z nich je i komfortní stínění, které kromě svého funkčního parametru bohatě naplní také požadavky na design.

Vaření pod širým nebem

Také jste se už nemohli dočkat, až budete moci zvětšit svůj obytný prostor o zahradu? Ti, kdo tráví teplé dny nejraději venku, si určitě už všimli trendu, který jim v tomto ohledu vychází velmi vstříc. I u českých domů se začaly objevovat komfortní venkovní kuchyně.


Připravujeme se na stavbu zahradního jezírka

Vodní plocha na zahradě má neocenitelné kouzlo, zvlášť je-li spojena s pěkným prostředím, kameny a odpovídající zelení. S dostatkem příslušných informací se do stavby zahradního jezírka lze pustit i svépomocí. Než se ovšem vydáte na nákupy je potřeba si sednout – nejlépe s tužkou v ruce – a vše si dobře promyslet.

Připravujeme zahradní jezírko na zimu

Zaskočilo vás nepříjemné lezavé počasí posledních dnů? Vytáhli jste podzimní kabáty a kotníčkové boty v naději, že snadněji a bez zdravotní újmy překonáte cestu do práce? Pak jste s největší pravděpodobností nezaznamenali chladné počasí pouze vy, ale také pestrý biotop kolem vašeho zahradního jezírka. Jak připravit zahradní jezírka na zimu a na co nezapomenout?


Polykarbonátové desky na pergoly a přístřešky

Plánujete rozšířit využití pergoly a hledáte vhodné materiály na zastřešení? Zeptali jsme se ve firmě Zenit – jednoho z předních dodavatelů polykarbonátových desek na českém trhu, jaké prosklívací materiály jsou pro pergoly vhodné.

Sezóna začala. Dopřejte své zahradě to, co si zaslouží

Montované dřevěné zahradní stavby v posledních letech zažívají nebývalý boom. Na jedné straně je důvodem pokračující výstavba rodinných domů a opětovný návrat Čechů...

Jak vybudovat jezírko na chatě a zahradě

V poslední době dělá voda lidem jen samé starosti, ale zkrocený vodní element v podobě příjemného zahradního či chatového jezírka je naopak zdrojem příjemného relaxu a pohody. Okrasné jezírko či rybníček, o kterých bude v článku řeč, však musí být funkční a to mimo jiné znamená také správně izolované.
<<   Předchozí  Strana 1 z 6  Další   >>  


© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení