Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Letos svou zahradu využijete na maximum: Jak ji připravit ne letní sezónu

Ani jsme si nestihli všimnout a je tu jaro. A stejně rychle přijde i léto. Tak se jím nenechte zaskočit, oblékněte pracovní oblečení a hurá na to – poradíme vám, jak zahradu vybavit a připravit tak, abyste na ní mohli spokojeně strávit celé léto.

5 rad jak vybrat zahradní gril

Klobásky, šťavnatý steak nebo hamburgery. K nejoblíbenější letní zábavě zbývá jen jediné - pořídit kvalitní zahradní gril. Bude se vám lépe grilovat na klasickém grilu na dřevěné uhlí, na elektrickém nebo na plynovém grilu?


Přestěhujte se na zahradu: Jak vybírat zahradní nábytek?

Ne, neřekneme vám, ať si postavíte na zahradě stan. Ale byla by škoda ji v létě nevyužít na maximum, viďte? Ať milujete zahradní grilování s přáteli, nebo si svůj kousek zeleně užíváte nejraději o samotě, bez správného zahradního nábytku se určitě obejdete. Ale nebude to ono!

Jak vybrat ten pravý gril

Jaro už klepe na dveře. A každý, kdo má terasu či zahrádku se už nemůže dočkat prvního grilování. Nenechte se prvním teplým dnem zastihnout nepřipraveni a vybavte se kvalitním grilem. Poradíme vám, jak ho vybrat.


Víte, jak si lehce prodloužit letní dny?

Mobilní a skládací přístřešky se hodí na zahradu, na pláž, k řece na ryby i při kempování v přírodě. Ochrání Vás před ostrým sluncem nebo nabídne stín a útočiště při zahradních párty, rautech, svatbách i rodinných oslavách.

Zahradní nábytek pro dokonalý relax

K letním dnům neodmyslitelně patří zahradní party a příjemná relaxace na zahradě či terase. Společnost KETTLER představuje v sezóně 2013 několik designových novinek v nové kolekci zahradního nábytku.

Teakový nábytek pro pohodlné posezení na zahradě

Jediné, co na vaší pečlivě udržované zahradě chybí, je pohodlné posezení? Vyberte to správné místo a umístěte na něj nábytek z kvalitních tropických či evropských dřevin.
<<   Předchozí  Strana 1 z 2  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia