Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Pravda a mýty o plechových střechách

Patří k nejpopulárnějším střešním krytinám, ovšem s využitím plechu jsou často spojovány různé nepravdy a domněnky. Přitom plech špičkové kvality - ať už v podobě tradičních střešních krytin profilovaných do tvaru skládaných tašek, nebo ve formě souvislých pásů jako drážkovaná (falcovaná) střešní krytina – může na střeše sloužit bez problémů dlouhá desetiletí, aniž by potřeboval větší údržbu.

Vybíráme střešní okna

Bydlení v podkroví neznamená jen romantické chvíle, nekonečné výhledy do koruny stromů či oblohy plné hvězd. Interiér pod střechou potřebuje také dostatečný přísun denního světla a čerstvého vzduchu po celý den.


Střešní folie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME přináší vysoký komfort

Střešní folie je nezbytnou součástí vaší střechy, tedy pokud chcete bydlet komfortně a efektivně. Společnost Mediterran CZ představuje špičkové střešní folie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME, které přináší řadu zajímavých vlastností.

Novinka Arad Pru - unikátní střešní krytina se skrytým kotvením

Společnost Satjam představila nejnovější typ plechové střešní krytiny - Arad Pru. Tato vysoce odolná povrchová úprava zajišťuje nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození.


Mediterran – výrobce betonových střešních krytin

Výroba střešních systémů má ve firmě Mediterran dlouholetou tradici, která sahá až do roku 1920. Zakladatel Kálmán Mészáros jako první z generace začal s manuální výrobou betonových výrobků v obci Neded na Slovensku.

Otevření nového závodu na výrobu betonové střešní krytiny Mediterran

O úspěšnosti prodeje střešních krytin Mediterran svědčí i otevření nového závodu na výrobu těchto krytin ve městě Bóly nacházejícím se na jihu Maďarska, které se uskutečnilo koncem března tohoto roku. Kapacita nového závodu představuje až 120 ks betonových tašek za minutu.

Jarní kontrola střechy

Po letošní sněhem zaváté zimě byste neměli podcenit každoroční předjarní péči o střechu a okapy. Ovšem stejně jak je široká škála tvarů střech, existuje i celá řada typů krytin, jejichž nároky na péči nejsou stejné. V zásadě je však u všech typů střech v první řadě nutná kontrola stavu krytiny.
<<   Předchozí  Strana 1 z 4  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia