Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Vybíráme střešní okna

Bydlení v podkroví neznamená jen romantické chvíle, nekonečné výhledy do koruny stromů či oblohy plné hvězd. Interiér pod střechou potřebuje také dostatečný přísun denního světla a čerstvého vzduchu po celý den.

Střešní folie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME přináší vysoký komfort

Střešní folie je nezbytnou součástí vaší střechy, tedy pokud chcete bydlet komfortně a efektivně. Společnost Mediterran CZ představuje špičkové střešní folie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME, které přináší řadu zajímavých vlastností.


Novinka Arad Pru - unikátní střešní krytina se skrytým kotvením

Společnost Satjam představila nejnovější typ plechové střešní krytiny - Arad Pru. Tato vysoce odolná povrchová úprava zajišťuje nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození.

Mediterran – výrobce betonových střešních krytin

Výroba střešních systémů má ve firmě Mediterran dlouholetou tradici, která sahá až do roku 1920. Zakladatel Kálmán Mészáros jako první z generace začal s manuální výrobou betonových výrobků v obci Neded na Slovensku.


Otevření nového závodu na výrobu betonové střešní krytiny Mediterran

O úspěšnosti prodeje střešních krytin Mediterran svědčí i otevření nového závodu na výrobu těchto krytin ve městě Bóly nacházejícím se na jihu Maďarska, které se uskutečnilo koncem března tohoto roku. Kapacita nového závodu představuje až 120 ks betonových tašek za minutu.

Jarní kontrola střechy

Po letošní sněhem zaváté zimě byste neměli podcenit každoroční předjarní péči o střechu a okapy. Ovšem stejně jak je široká škála tvarů střech, existuje i celá řada typů krytin, jejichž nároky na péči nejsou stejné. V zásadě je však u všech typů střech v první řadě nutná kontrola stavu krytiny.

SATJAM v Programu Česká kvalita

Firmě Satjam, jako prvnímu z řad výrobců střešních krytin v České republice, bylo umožněno používat prestižní označení Česká kvalita – osvědčeno pro stavbu. Pro získání tohoto certifikátu bylo nutné podstoupit certifikaci od TZÚS Technický a zkušební ústav stavební PRAHA, s.p. a SZV Svaz zkušeben pro výstavbu.
<<   Předchozí  Strana 1 z 4  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení