Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Jaká okna do pasivního domu?

O pasivních budovách bylo mnoho napsáno a ještě více času se mezi zastánci a odpůrci pasivu prodiskutovalo. Jaké jsou ale vlastně zásady a pravidla pasivního domu? Čemu musí budova v pasivním standardu odpovídat? Co nám vlastně pasivní dům přinese a jaké má výhody? Buďme aktivní a pojďme se pasivce společně podívat na zoubek.

Rekonstruujete? Víme, co vám může ušetřit peníze
Instalatéři: kdy se obrátit na profesionály?


Zámková dlažba, ideální řešení

Zdobí velká náměstí a veřejná prostranství, v poslední době je však betonová zámková dlažba oblíbeným materiálem i pro realizaci venkovních povrchů v zahradách a na pozemcích u rodinných domů. K jejím přednostem patří nejen odolnost a barevná i tvarová variabilita, ale také jednoduchost pokládky, kterou lze zvládnout i svépomocí.


Únavné sluneční paprsky v podkrovních interiérech vyřeší rolety R-Lite

Ať už bydlíte v podkrovním bytě, anebo jen máte v podkroví ložnici, jistě vás sluneční paprsky obtěžují stejně, možná více než v okolních pokojích.

Rolovací mříže - ochrana majetku za dostupnou cenu

Rolovací mříže mají velmi široké uplatnění. Lze jich využít jak pro privátní sekci, tak i pro průmyslové použití. S rolovacími mřížemi se setkáváme například ve výlohách a vchodech obchodů, nákupních centrech, dále pak ve vjezdech do podzemních garáží, kde je předepsáno větrání.

Dřevo - materiál s jedinečným charakterem

Krásně voní, zní a je příjemné na omak. Dřevo znamená návrat k přirozeným kořenům, stalo se symbolem našeho nerozlučného sepětí s přírodou. Moderní design a architektura se stále více odvracejí od umělých materiálů a znovu objevují čistotu a krásu těch přírodních.
<<   Předchozí  Strana 1 z 6  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia