Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Architektura v harmonii s přírodou

Dům je příkladem dokonale zvládnuté stavby v horském prostředí. V panoramatu krajiny vytváří svou siluetou silný prvek, zároveň však optimálně zapadá do okolního terénu.

Vybíráme vhodný izolační materiál

Nabídka izolačních materiálů je v současnosti opravdu široká a vybrat si ten nejvhodnější není vždy jednoduché. S použitím polystyrenu jsou spojeny ekologické problémy, týkající se jeho recyklace a očekávaných legislativních změn, trh s minerální pěnou se zase potýká s velkým nedostatkem tohoto materiálu. Podívejte se na naše srovnání výhod a nevýhod polystyrenu, minerální vaty a polyuretanové pěny.


V bezpečí od hlavy až k patě s ochrannými pracovními pomůckami

Naše tělo je tvořeno převážně měkkými tkáněmi, které se mohou snadno poranit. Při pracovních činnostech v zaměstnání, na zahradě, při opravě auta nebo stavbě domu bychom měli myslet především na vhodně zvolené ochranné pracovní pomůcky, které nás chrání před zraněními nebo vlivy okolního prostředí a které nám zároveň usnadní práci.

Jaká okna do pasivního domu?

O pasivních budovách bylo mnoho napsáno a ještě více času se mezi zastánci a odpůrci pasivu prodiskutovalo. Jaké jsou ale vlastně zásady a pravidla pasivního domu? Čemu musí budova v pasivním standardu odpovídat? Co nám vlastně pasivní dům přinese a jaké má výhody? Buďme aktivní a pojďme se pasivce společně podívat na zoubek.


Ekologická dřevostavba na kraji lužních lesů u Bratislavy

Je výsledkem česko-slovenské spolupráce: interiéry domu, navrženého architektem Ľubomírem Peráčkem, jsou totiž dílem brněnského architekta Martina Franka ze studia ESPRIINTERIER. Ten za svůj zdařilý projekt získal v letošní soutěži Interiér roku Cenu novinářů.

Pravda a mýty o plechových střechách

Patří k nejpopulárnějším střešním krytinám, ovšem s využitím plechu jsou často spojovány různé nepravdy a domněnky. Přitom plech špičkové kvality - ať už v podobě tradičních střešních krytin profilovaných do tvaru skládaných tašek, nebo ve formě souvislých pásů jako drážkovaná (falcovaná) střešní krytina – může na střeše sloužit bez problémů dlouhá desetiletí, aniž by potřeboval větší údržbu.

Návrat k přírodě

V době plné techniky a strohé architektury plné skla, kamene a jednoduchých tvarů přichází firma Woodlife, která nabízí přesný opak, pro klienty, kteří chtějí funkční, ale přesto moderní a přírodní dřevěný domov.
<<   Předchozí  Strana 1 z 29  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia