Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Návrat k přírodě

V době plné techniky a strohé architektury plné skla, kamene a jednoduchých tvarů přichází firma Woodlife, která nabízí přesný opak, pro klienty, kteří chtějí funkční, ale přesto moderní a přírodní dřevěný domov.

Rekonstruujete? Víme, co vám může ušetřit peníze
Instalatéři: kdy se obrátit na profesionály?


Parametry šetrného bydlení

Kromě lokality a ceny nového bytu se jeho budoucí majitelé stále častěji zajímají také o kvalitu. Jde jim především o zdravé vnitřní prostředí a úsporu provozních nákladů. Chtějí mít jistotu, že se jim daná investice vyplatí.


Srubové domy - dřevostavby současnosti

Vytvořit ideální podmínky pro růst vašich dětí sebou nese notnou dávku zodpovědnosti. Prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňujeme výběrem lokality, ale i typem budovy. Dřevostavby nabízejí nejelegantnější variantu spojení domova s přírodními silami. Zapomeňte na malý moment na všechny mýty a polopravdy, jejichž koncepce není vybudována na pevných základech a nechte se pozvat na virtuální přehlídku nejluxusnějšího bydlení, jaké lze aktuálně získat.

Modernizace a rekonstrukce výtahů

Stále častěji se objevují zprávy o zastaralých výtazích, které nalezneme ve spoustě starších domů po celé České republice. Velké procento výtahů v Čechách nesplňuje normy Evropské unie, neodpovídá dnešním standardům a skrývá se v nich celá řada nebezpečí. Nepodceňujte servis a případnou modernizaci výtahů.

Dotace na zateplení fasády

Velký dotační plán, který je dotován z prodeje emisních povolenek, je známý pod názvem Zelená úsporám. Ten aktuální program se jmenuje Nová zelená úsporám. Oproti svému předchůdci je zbaven velké administrativní zátěže a byl vybaven více odborníky, kteří žadatelům pomohou s přípravou a podáním žádost.
<<   Předchozí  Strana 1 z 28  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení