Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Tři věci, na které nesmíte zapomenout při stavbě domácího wellness


6 mýtů o saunách: Ne, velký dům opravdu není nutný

Neustále se vracíte k představě vlastní sauny nebo infrakabiny u sebe doma. Nebo se s tou myšlenkou teprve oťukáváte. Od rozhodnutí vás možná zrazuje některý z kolujících mýtů. Pojďme si na ně posvítit!


Na co si dát pozor při koupi nemovitosti s bazénem

Mít dům s bazénem je snem mnoha z nás. Ovšem kvalifikovaně posoudit stav a užitné vlastnosti vodní nádrže je pro laika, který se obtížně orientuje v množství typů technologií, stavebních řešení a možností závad, téměř nemožné. Jaké jsou tedy čtyři nejčastější hrozby, které vám mohou investici do nového bydlení s bazénem či vířivkou pěkně otrávit?

Ochlazování po saunování - jak je to správně?

Víte, že se vhodný způsob saunování v jednotlivých saunách liší? Povíme vám, jaký postup zvolit po odchodu z finské sauny a co dělat, když za sebou zavřete dveře infrasauny.


Sauna, ověřený životabudič

Blahodárné střídavé působení tepla a ochlazení, to je základní princip efektu sauny. Ať se rozhodněte pro klasickou finskou metodu, nebo pro novější technologii v podobě infrakabiny, či snad pro produkt kombinovaný. Výsledkem je blahodárný efekt na vaše zdraví a psychická pohoda.

Pořiďte si vířivku s tím nejlepším příslušenstvím

Dokážete si představit lepší relaxaci, než přijít večer z práce domů a naložit se do vany? A co teprve když se jedná o vířivou vanu, kde vás při odpočinku navíc příjemně namasírují proudy teplé vody. Po takovém balzámu budou vaše tělo i mysl jako znovuzrozené.

Moderní sauny lze ovládat i na dálku

Člověk si stále více potrpí na komfort, a to i v případě domácích saun. Není tedy divu, že výrobci kromě prvotřídních materiálů a perfektního zpracování stále více dbají také na nadstandardní výbavu a sofistikovanou komfortní obsluhu.
<<   Předchozí  Strana 1 z 4  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia