Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Zahradničení na terasách a balkonech

Nemusíte mít zrovna celou zahradu, abyste se mohli těšit z barevné krásy květin nebo dokonce z úrody bylinek či drobného ovoce. I v rozměrově skromných podmínkách totiž lze popustit uzdu pěstitelské vášní a tvořivosti.

Proč máte květiny v interiéru?

Velké rostliny udávají tón a jsou nezbytným doplňkem kvalitního interiéru. Jak vytvořit přirozenou, příjemnou atmosféra v našich kancelářích? Netvoří ji nové psací stoly, židle nebo počítače, vytvářejí ji silné životné rostliny. Ty mají schopnost v nejrůznějších prostorech vytvořit jedinečnou atmosféru.


Hydroponie - zahrada kolem nás

Pěstování rostlin v živném roztoku, známé pod názvem hydroponie, se dnes stále více rozšiřuje. Setkáváme se s ním ve veřejných prostorách bank, hotelů, škol, nemocnic nebo obchodů. Mohli bychom nabýt dojmu, že je vhodný pouze pro ně. V dnešní uspěchané době se však může stát dobrým řešením i pro vytvoření útulného domova.

Naše zahrada v únoru

Vypadá to jako malý zázrak. Naše zahrada se probouzí k životu už v únoru. Přestože by se podle pranostik měl náš pozemek nacházet pod neprostupným příkrovem sněhu, už v tuto dobu se můžeme těšit z drobných kvítků, mnohdy kopírujících barvu sněhové pokrývky.


Stromy na naší zahradě

Okrasnou zahradu netvoří jen květiny a dobře zastižený trávník, ale především stromy. Při jejich výběru bychom měli brát zřetel nejen na jejich pozdější vzrůst, ale také na údržbu, kterou budou potřebovat.

SERAMIS - ozelenění interiérů

Jílový expandovaný granulát – Seramis, je tvořen porézními zrny, která pro růst rostlin vytváří ideální klima. Substrát nasává vodu a živný roztok jako houba, množství, které odpovídá potřebě rostlin. Velké množství póru stačí jak ke značnému předzásobení vodou tak k dostatečnému přístupu kyslíku ke kořenům.

Turecké rty neboli tulipány

Říjen bývá ve znamení posledních sklizní, přípravy záhonu na příští sezónu a hlavně výsadeb ovocných i okrasných dřevin, některých jarních cibulovin a také trvalek. Také je třeba zahrádku i další její vybavení a dále nářadí připravit postupně na zimu.
<<   Předchozí  Strana 1 z 2  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia