Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
www.bydlenistavba.cz
www.bydleniaz.cz
www.dokonalydum.cz
• Hledáte inspiraci pro obývací stěny? Navštivte Favi.cz.
 Dům u moře pro odpočinek i užitek

Reality jsou jedním z tradičních typů investičních aktiv, přinášejí výnos nejen prostřednictvím zhodnocení kapitálu (ceny nemovitosti), ale i díky pravidelnému příjmu z nájmu. Proto v poslední době nejen mnozí profesionální, ale také laičtí investoři dávají přednost uložení peněz do "cihel" před akciemi a obligacemi.

Jak se bydlí v Praze v Jinonicích

Velkou část Jinonic tvoří vilové čtvrtě. Přesto si tato pražská lokalita, která se řadí k Praze 5, ponechala svůj vesnický ráz. Žije tu kolem 5 000 obyvatel na celkové rozloze 6,17 km².


Apartmány Praha Albertov aneb Bydlení bez kompromisů

Snem dnešní současné generace nejsou velké domy na předměstí a hmotný majetek, ale zejména udržitelné pracovní tempo, které umožní trávit volný čas dle svého, mimo práci. Současně je s tím i spojena snaha o co nejvyšší komfort v době svého volna.

Mladí preferují pronájmy

Zlepšující se ekonomika a výhodné úroky hypoték jsou znovu vstřícné k pořizování nemovitostí jako investice do budoucna. Mnozí noví majitelé bytů je pak pronajímají, a tím zúročují své finance. Kdo má v současné době o pronájem největší zájem?


Družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví? Co je výhodnější?

Chcete si koupit nový byt a nevíte, jestli investovat do vlastního, nebo se zabydlet v družstevním? Obojí má své pro i proti. Pojďme se na byty v osobním vlastnictví a byty družstevní podívat trochu blíže.

Hledáte byt na pronajmutí? Plzeň hlásí rekordní zájem

V Plzni se byty k pronájmu ani neohřejí v nabídce mezi ostatními inzeráty a už jsou pryč. Zájem o ně je enormní. V současnosti jsou plzeňské pronájmy dokonce na špičce v rychlosti prodejů. Může za to hned několik věcí.

Jak předejít potížím s koupí nemovitosti?

Koupě nemovitosti je vždy velký krok. Je tak potřeba si takto významnou investici pořádně ohlídat. Během koupě nemovitosti je velká pravděpodobnost, že se udělá chyba, která může mít katastrofální následky. Přinášíme vám seznam kroků, které je potřeba při koupi nemovitosti ohlídat.
<<   Předchozí  Strana 1 z 5  Další   >>  


© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení