Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Investice do nemovitostí v Olomouci

Pokud vlastníte nemovitost k pronájmu, tak určitě víte, že to může znamenat velmi dobrou a dlouhodobou investici. Proč může? Investice do nemovitostí totiž, jako každá jiná investice, přináší i řadu rizik. Proto je výhodné svěřit váš dům, byt nebo budovu do rukou profesionálů a inkasovat peníze bez větší námahy a starostí.

Dům u moře pro odpočinek i užitek

Reality jsou jedním z tradičních typů investičních aktiv, přinášejí výnos nejen prostřednictvím zhodnocení kapitálu (ceny nemovitosti), ale i díky pravidelnému příjmu z nájmu. Proto v poslední době nejen mnozí profesionální, ale také laičtí investoři dávají přednost uložení peněz do "cihel" před akciemi a obligacemi.


Jak se bydlí v Praze v Jinonicích

Velkou část Jinonic tvoří vilové čtvrtě. Přesto si tato pražská lokalita, která se řadí k Praze 5, ponechala svůj vesnický ráz. Žije tu kolem 5 000 obyvatel na celkové rozloze 6,17 km².

Apartmány Praha Albertov aneb Bydlení bez kompromisů

Snem dnešní současné generace nejsou velké domy na předměstí a hmotný majetek, ale zejména udržitelné pracovní tempo, které umožní trávit volný čas dle svého, mimo práci. Současně je s tím i spojena snaha o co nejvyšší komfort v době svého volna.


Mladí preferují pronájmy

Zlepšující se ekonomika a výhodné úroky hypoték jsou znovu vstřícné k pořizování nemovitostí jako investice do budoucna. Mnozí noví majitelé bytů je pak pronajímají, a tím zúročují své finance. Kdo má v současné době o pronájem největší zájem?

Družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví? Co je výhodnější?

Chcete si koupit nový byt a nevíte, jestli investovat do vlastního, nebo se zabydlet v družstevním? Obojí má své pro i proti. Pojďme se na byty v osobním vlastnictví a byty družstevní podívat trochu blíže.

Hledáte byt na pronajmutí? Plzeň hlásí rekordní zájem

V Plzni se byty k pronájmu ani neohřejí v nabídce mezi ostatními inzeráty a už jsou pryč. Zájem o ně je enormní. V současnosti jsou plzeňské pronájmy dokonce na špičce v rychlosti prodejů. Může za to hned několik věcí.
<<   Předchozí  Strana 1 z 5  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia