Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Architektura v harmonii s přírodou

Dům je příkladem dokonale zvládnuté stavby v horském prostředí. V panoramatu krajiny vytváří svou siluetou silný prvek, zároveň však optimálně zapadá do okolního terénu.

Nové trendy ve výstavbě rodinných domů - zdvižně-posuvné dveře

Jednu z nejvýznamnějších rolí hrají okenní prvky, a to především jejich podoba a situování. Trendem jsou velké prosklené plochy přinášející do prostoru více světla, opticky zvětšující prostor a navozující pocit kontaktu s venkovním prostorem.


Jak pracovat s diamantovými kotouči, aby vydržely

Diamantové kotouče, respektive jejich segmenty, se během řezání opotřebovávají. To je nezvratitelný fakt, se kterým nemůžeme vůbec nic dělat. Co však ovlivnit můžeme, to je rychlost tohoto opotřebovávání. Vše začíná výběrem kotouče v obchodě, pokračuje správným použitím pro řezaný materiál a končí způsobem samotné práce.

Dřevěné podlahy. Je lepší je lakovat nebo olejovat?

Zatímco ještě před několika lety bylo naprostým standardem dřevěné podlahy pouze lakovat, dnes se situace na trhu mění. Čím dál více prodejců nabízí olejovanou povrchovou úpravu, díky které více vyniká přirozená krása a příjemná hřejivost dřeva. Jaký je vlastně mezi lakováním a olejováním rozdíl a která z těchto variant pro vás bude lepší?


Ideální bydlení – dům, nebo byt?

Dům či byt, to je základní otázka, kterou začnou řešit mladí lidé, kteří se chystají založit společnou domácnost a posléze i rodinu. Páry, které na počátku společného života nemají žádné odpovídající bydlení, mohou zvažovat různá pro a proti.

Moderní a zdravá hliněná stěna

Hlína je darem přírody. Tisíce let lidé budovali zdravá obydlí z hlíny – ta však byla téměř vytlačena průmyslovými stavebními materiály. Lemix® je nová hliněná stavební deska pro suchou výstavbu.

Zajímavý bytový dům s chytrými dispozicemi

Podle zkušeností z realitního prostředí je největší poptávka po projektech, jež dokázaly zkombinovat kvalitně odvedenou práci, spolehlivého partnera a dobré ceny.
<<   Předchozí  Strana 1 z 12  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia