Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
www.novebydleni.cz
www.tide.cz
www.bestofrealty.cz
www.bydlenistavba.cz
www.bydleniaz.cz
www.dokonalydum.cz
www.siegl.cz
• Hledáte inspiraci pro obývací stěny? Navštivte Favi.cz.
• Srovnejte si nabídky cen plynu a elektřiny a vyberte si toho nejvýhodnějšího dodavatele
• Objednejte si stolní fotbálek na webu hawaj.cz už od 1 500 Kč
Tepelné čerpadlo do bytu Vám kompletně zajistí TramontaKlima.
 Barevné mámení pro kuchyňský dřez

Bílá, ostře růžová nebo černá… i taková mohou být ramínka moderních kuchyňských baterií ze série AMUR. Jejich ohebnost a z ní vyplývající flexibilitu umocňuje výsuvná sprška, díky níž stoupá také uživatelský komfort těchto produktů. Zásadním způsobem totiž usnadňuje například oplachování ovoce a zeleniny, stejně jako umývání nádobí či napouštění velkých nádob, jež jsou v dosahu dřezu.

Deset praktických tipů do kuchyně

Kuchyň již není pouze místem, sloužícím k přípravě jídla a stravování. Dá se říci, že je srdcem celé domácnosti a díky trendu otevřeného prostoru i nedílnou součástí obytné části domu nebo bytu. Lidé se zde v rámci rodinného kruhu stravují, společně připravují jídla, hostí zde své přátele, nebo i jenom popíjejí a povídají si. Do kuchyně tak nemá přístup pouze paní domu, ale všichni členové rodiny, děti i návštěva. To vše zvyšuje nároky na praktickou, bezpečnostní i estetickou stránku současných kuchyní. Představíme vám několik tipů a nápadů, jak si zařídit krásnou, ale zároveň praktickou kuchyň také ve vaší domácnosti.


Když čekáte důležitou návštěvu: Jak správně prostřít a udělat ten správný dojem?

Čeká vás návštěva tchýně a vy se chcete vytáhnout? Nebo jste si domů pozvali klienty či jiné důležité hosty, na které chcete udělat ten nejlepší dojem? Víme, kde co má na stole stát tak, jak hlásá etiketa.

Příroda na talíři

Letní tropická vedra velmi rychle vystřídalo sychravé podzimní počasí spojené s vybarvováním přírody a s kouzelnými vycházkami do lesa. Právě tahle atmosféra inspirovala designéry českého porcelánu Leander k vytvoření kolekce Mary Anne s mysliveckými dekory.


Zařizujete první bydlení? Máme pro vás recept na vybavení kuchyně

Rozhodli jste se s partnerem či partnerkou pro společné bydlení? Gratulujeme! Nyní však máte před sebou nelehký úkol – vybavit si byt či dům funkčním designovým nábytkem a vhodnými spotřebiči.

Nová generace kuchyňského nábytku a gorenje

Studia KUCHYNĚ gorenje nyní nabízejí novou generaci kuchyňského nábytku s výjimečným designem, vysokou funkčností a mnoha praktickými řešeními pro účelnou organizaci prostoru.

100% domácí, 100% zdravý aneb odšťavňujeme

Myslíte si, že nákupem průmyslově vyráběných ovocných džusů a šťáv děláte něco pro své zdraví? Pak jste bohužel na omylu. Takovýmto nákupem přispíváte do kapsy pouze jejich výrobcům a obchodním řetězcům.
<<   Předchozí  Strana 1 z 7  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení