Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Průmyslový a produktový design podle Michla Pražského

Mladý designér už během studií spolupracoval s renomovanými firmami. Dnes, jako absolvent Ateliéru průmyslového designu VŠ UMPRUM v Praze, stojí na začátku profesionální kariéry.

Druhy a typy tapet

V současné době můžete vybírat tapety na zeď s dekorem, podle různých stylů od glamour až po provensálský styl, dále tapety napodobující přírodní materiály, jako například dřevěné obložení, tapety s fotografií, komiksové motivy, jednoduché nebo grafické motivy. Nepřeberné množství nabízí například Favi.cz. Při výběru dekoru tapet pozorně sledujte, z jakého materiálu jsou vyrobené. Liší se v aplikaci, životnosti i v místě možného použití. Základní výběr tvoří tapety papírové, vinylové, vliesové a textilní.


Italská designová dvojice

Ludovica a Roberto Palomba: Mužský a ženský princip tvorby. Pracují spolu od roku 1994, kdy založili Palomba Serafini Associati. Věnují se architektuře, designu, výstavám, ale i scénografii a návrhům kostýmů. Designové trendy je příliš nezajímají, sami vytvářejí vlastní nadčasový styl.

Chvála nápaditosti

Jednoduchost, účelnost, multifunkčnost, maximální komfort bez kompromisů. To byly premisy, které vyústily v optimální obytný prostor, rozkládající se ploše pouhých sedmatřiceti čtverečních metrů.


PVC podlahy z dob našich babiček jsou minulostí

Dominantní postavení na trhu s podlahovými krytinami momentálně zaujímají vinylové podlahy. Ty se pro své vlastnosti těší vysoké oblibě jak v bytech a domech, tak i kancelářích a jiných komerčních prostorách. Víte, pro jaké faktory jsou podlahy z vinylu populární? A čím se liší od PVC podlah, které hrály prim za dob mládí našich babiček a se kterými jsou často porovnávány?

Ideální podlaha? Vinylová! Poradíme, jakou vybrat

Vinylové podlahy představují nejen na českém trhu s podlahovými krytinami hojně zastoupenou a stále populárnější variantu s velmi širokým záběrem; pro své vlastnosti se totiž hodí do domu či bytu, ale vyhledávané jsou rovněž i pro využití v komerčních prostorách - kancelářích, obchodních řetězcích a podobně. Jsou aplikovatelné jak na zem, tak i třeba schody nebo obložení zdí. Jaké výhody vinylové podlahy přinášejí, proč jsou mezi zákazníky tak oblíbené a čím se při jejich výběru řídit?

Dokonalá WiFi síť pro vaši domácnost

Doba se mění. Dávno pryč jsou časy, kdy pokrytí domácnosti bezdrátovou sítí vyžadovalo jednak nevzhlednou zeleně blikající krabičku, jednak složité hledání jejího ideálního umístění, aby nikde nevznikla hluchá místa, případně vykrývání takových míst pomocí dalších nevzhledných krabiček.
<<   Předchozí  Strana 1 z 24  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia