Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Odjíždíte na dovolenou a potřebujete zabezpečit dům, stavbu nebo pozemek? Pronajměte si zabezpečovací systém

Máte v plánu si dovolenou užít, a ne se strachovat o svůj majetek, který doma necháváte? Pronajměte si elektronický zabezpečovací systém a užijte si přírodu, památky nebo moře bez starostí.

Okna na míru se zárukou spokojenosti

Výběr a nákup plastových oken na internetu má svá rizika, kterých se lze vyvarovat díky pečlivému výběru spolehlivého dodavatele. Jak se nespálit a pořídit si kvalitní plastová okna na míru?


Výhody profesionálního předsednictví SVJ

V rámci spolupráce se Spolkem vlastníků bytových jednotek (SVJ) je v dnešní době možné plně zastoupit funkci jeho předsedy. Má vaše společenství problémy při volbě členů výboru nebo samotného předsedy? Hledáte člověka, který je schopný plně převzít veškeré povinnosti spojené s předsednictvím SVJ? Přenechejte tyto starosti odborníkům. Navíc se nemusíte bát o úhradu případných škod nebo o hospodaření s desetitisícovými částkami měsíčně.

Designové provonění

Svíčka už není jen voňavým prvkem vaší domácnosti. Nyní může být navíc funkčním designerským doplňkem, který v interiéru nepřehlédnete nebo luxusním dárkem k výjimečné příležitosti.


Originální dekorace, kterou můžete mít také: Založení akvárka zvládne každý

Dobře vybavené a udržované akvárium plné exotických barevných tvorů dodá každému interiéru šmrnc a nádech originality. A třeba velké akvárium, které poslouží jako příčka rozdělující prostor? To zní jako z filmu, viďte? A věděli jste, že si takové akvárium zvládnete zařídit také?

Srovnání ceny plynu od Bohemia Energy a E.On: Víme, kdo je levnější

Výběr dodavatele energií vždy provází spoustu otázek. Vyplatí se změna dodavatele? Jak vysoká bude úspora? Zůstane stejně kvalitní zákaznický servis? Nebude změna příliš složitá? Pokud vybíráte pečlivě a pomůžete si chytrou kalkulačkou energií, pak je změna dodavatele snadná. Přesvědčte se malým modelovým srovnáním.

Soutěž o čističku vzduchu

Redakce magazínu ideální bydlení ve spolupráci se společností HYLA GROUP s.r.o. pro vás připravila soutěž o čističku vzduchu v hodnotě 5 000,- Kč.
<<   Předchozí  Strana 1 z 23  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení