Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Půjčku lze získat rychle, ještě k tomu i z pohodlí domova

Dnes už nikoho nepřekvapují nákupy na internetu. K modernímu životu patří i sjednávání různých služeb online, mezi nimi je i uzavření pojištění či žádost o půjčku. Už nemusíte stát fronty na přepážkách a čekat, až na vás přijde řada. Nemusíte dokládat desítky dokladů, aby se s vámi vůbec někdo v bance bavil.

Jak snadno refinancovat hypotéku

Refinancování hypotéky je v posledních letech trendem, díky němuž lze na konci období fixace úrokové sazby nahradit starý úvěr novým, a pokud zvolíte chytře, získat zároveň mnohem výhodnější podmínky. Ve finále půjde nejen o nižší úrokovou sazbu a splátky, ale i kratší dobu splácení.


Jak pořídit ideální bydlení pro sebe i svou rodinu

V každé životní etapě má člověk jiné představy i jiné možnosti, hlavně ty finanční. Zatímco v mládí se rád uskromní, v období budování rodinného hnízda chceme víc prostoru a ve stáří opět hledáme menší bydlení, které zvládne fyzicky obstarat.

Čas řešit hypotéku

Rozhodli jste se, že chcete bydlet ve vlastním? Máte vyhlídnutou nemovitost? Pokud nebudete otálet a začnete se co nejdříve zajímat o to, jak a kde si vyřídit hypotéku, můžete mít vlastní bydlení opravdu brzy.


Nejlepší hypotéka na trhu? Najdete ji u mBank

Sny se mají plnit. Pokud ten váš souvisí s pořízením nového bydlení nebo rekonstrukcí stávajícího, na nic nečekejte. Zřejmě jste zaregistrovali, že současný hypoteční boom hraje zájemcům o výhodný úvěr do karet – ale jak už to tak bývá, nebude trvat věčně. Přesto se s podpisem úvěrové smlouvy neukvapujte a důkladně zmapujte situaci. Některé hypotéky výhodné jsou, jiné se tak jen tváří.

Když Vám dojdou peníze, využijte prověřené rychlé půjčky

Peníze dnes mohou dojít dříve, než se nadějeme. Pokud se zaměříme právě na oblast našeho bydlení, potom není nic výjimečného, pokud se objeví nutnost zaplatit například nedoplatek na vodě, stejně jako nedoplatek na plynu, popřípadě i nedoplatky spojené například s případnými úvěry, které na bydlení máme.

Hypotéku je vhodné plánovat alespoň 12 měsíců předem

Dnes se s Vámi podělíme o informaci, proč je dobré řešit žádost o hypotéku alespoň 12 měsíců před tím, než budete chtít fyzicky požádat o úvěr na bydlení. Nejedná se přitom o žádné maličkosti…
<<   Předchozí  Strana 1 z 5  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení