Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Jak vybrat vhodný projektor

Nabídka projektorů do kanceláře i domácnosti je velmi pestrá, takže si každý vybere přístroj podle svých potřeb. Chcete napevno vybavit školicí místnost, nebo potřebujete projektor vozit s sebou na různá místa? Promítat prezentace či filmy v té nejvyšší kvalitě? To jsou otázky, které byste si měli položit, než začnete projektor vybírat.

Začněte podnikat – firmou a kanceláří to začíná

Ať už máte nápad na zajímavý projekt, nebo chcete začít prodávat na internetu, či je vaším cílem jiná podnikatelská aktivita, není nic jednoduššího, než začít. Samozřejmě v této oblasti je ideální cestou vlastní firma.


Plánujete vlastní sklad? Jsou věci, bez kterých se neobejdete

Ať už hodláte podnikat v čemkoliv, a hledáte v souvislosti s tím také vlastní sklad, potom se vám zaručeně bude hodit několik nezbytností, bez kterých se zaručeně neobejdete.

Stavebniny PRO-DOMA vzdělávají své zaměstnance v rámci projektu financovaného z Evropského sociálního fondu

Stavebniny PRO-DOMA které jsou na trhu déle než 20 let, zahájily v prosinci 2010 projekt zaměřený na vzdělávání svých zaměstnanců s důrazem na zvyšování konkurenceschopnosti firmy na trhu. I přesto, že má společnost PRO-DOMA 50 maloobchodních středisek po celé České republice, je konkurence v oblasti prodeje stavebního materiálu, potřeb pro řemeslníky a v oblasti dodavatelských služeb, v dnešní době opravdu velká.


Vzdělávání zaměstnanců pro větší konkurenceschopnost firmy

Společnost PRO-DOMA se rozhodla využít možnosti získání dotací z Evropského sociálního fondu. Do programu vzdělávání je z celkového počtu 350 zaměstnanců zapojeno 147 účastníků školení.

Chcete opravdu přestat kouřit?

Podle statistik až 80 % kuřáků touží přestat kouřit. Ovšem úspěšnost těch, kteří se odhodlali si s řešením tohoto problému poradit sami, bez cizí pomoci, jsou pouhá dvě procenta. Zbylá většina se do roka ke kouření vrátí. Přesto, že jim to komplikuje život nejen doma, ale i v zaměstnání.

Firemní večírky a dárky

Akcí, které firmy pořádají pro své zaměstnance, obchodní partnery a někdy i pro rodinné příslušníky, je celá řada. Jejich účelem je budovat a posilovat pocit sounáležitosti s kulturou společnosti a kolegy, zvyšovat úroveň loajality k firmě a podporovat motivaci k práci.
<<   Předchozí  Strana 1 z 7  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia