Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Investice do nemovitostí v Olomouci

Pokud vlastníte nemovitost k pronájmu, tak určitě víte, že to může znamenat velmi dobrou a dlouhodobou investici. Proč může? Investice do nemovitostí totiž, jako každá jiná investice, přináší i řadu rizik. Proto je výhodné svěřit váš dům, byt nebo budovu do rukou profesionálů a inkasovat peníze bez větší námahy a starostí.

Vysoké měsíční náklady na bydlení a chod domácnosti? Vyzkoušejte naše tipy

Chod domácnosti, to je to nejdražší, co z našich výplat musíme zaplatit. Počínaje nájmem, přes vodu, topení, energie, jídlo, domácí drogerii, ale třeba také náklady na domácí mazlíčky nebo nečekané výdaje v době, kdy se některý ze spotřebičů rozhodne, že už se s námi rozloučí. Tohle všechno jsou věci, které z našich peněženek a účtů tahají ohromující částky. Půjčka do výplaty to sice v případě oprav či nákupů jistí, ale co ten pravidelný provoz? Dá se s ním něco dělat?


Dům u moře pro odpočinek i užitek

Reality jsou jedním z tradičních typů investičních aktiv, přinášejí výnos nejen prostřednictvím zhodnocení kapitálu (ceny nemovitosti), ale i díky pravidelnému příjmu z nájmu. Proto v poslední době nejen mnozí profesionální, ale také laičtí investoři dávají přednost uložení peněz do "cihel" před akciemi a obligacemi.

Tipy, jak si vzít půjčku a neskončit v exekuci

Máte obavy z půjček, a to hlavně proto, že kolem sebe slýcháte stále více případů, které jsou spojeny s tím, že lidé kvůli půjčkám skončili v exekuci? Pokud peníze potřebujete a chcete tento závazek zvládnout, potom se držte několika našich konkrétních tipů. Jedině tak bude vaše půjčka dobrým sluhou a nikoliv zlým pánem.


Užijte si penzi podle svých představ

Dnes je stále jistější, že dosavadní penzijní systém je neudržitelný a státní starobní důchod už teď řadě seniorů nestačí na důstojný život ve stáří. Zvykáme si na to, že je třeba si na důchod našetřit, dokud je čas. Pokud nechceme radikálně měnit svůj životní styl a standard, musíme se o potřebné finanční prostředky včas postarat také sami. Mladší ročníky už to vědí a čím dál častěji si zakládají spoření na penzi se státním příspěvkem. Jak se tedy postarat o to, abychom v důchodu nestrádali a mohli si dovolit kvalitní jídlo, dovolenou, výlety, koníčky a později kvalitní lékařskou péči a vhodné bydlení?

Půjčku lze získat rychle, ještě k tomu i z pohodlí domova

Dnes už nikoho nepřekvapují nákupy na internetu. K modernímu životu patří i sjednávání různých služeb online, mezi nimi je i uzavření pojištění či žádost o půjčku. Už nemusíte stát fronty na přepážkách a čekat, až na vás přijde řada. Nemusíte dokládat desítky dokladů, aby se s vámi vůbec někdo v bance bavil.

Jak se bydlí v Praze v Jinonicích

Velkou část Jinonic tvoří vilové čtvrtě. Přesto si tato pražská lokalita, která se řadí k Praze 5, ponechala svůj vesnický ráz. Žije tu kolem 5 000 obyvatel na celkové rozloze 6,17 km².
<<   Předchozí  Strana 1 z 12  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia