Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Ekologická dřevostavba na kraji lužních lesů u Bratislavy

Je výsledkem česko-slovenské spolupráce: interiéry domu, navrženého architektem Ľubomírem Peráčkem, jsou totiž dílem brněnského architekta Martina Franka ze studia ESPRIINTERIER. Ten za svůj zdařilý projekt získal v letošní soutěži Interiér roku Cenu novinářů.

Návrat k přírodě

V době plné techniky a strohé architektury plné skla, kamene a jednoduchých tvarů přichází firma Woodlife, která nabízí přesný opak, pro klienty, kteří chtějí funkční, ale přesto moderní a přírodní dřevěný domov.


Srubové domy - dřevostavby současnosti

Vytvořit ideální podmínky pro růst vašich dětí sebou nese notnou dávku zodpovědnosti. Prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňujeme výběrem lokality, ale i typem budovy. Dřevostavby nabízejí nejelegantnější variantu spojení domova s přírodními silami. Zapomeňte na malý moment na všechny mýty a polopravdy, jejichž koncepce není vybudována na pevných základech a nechte se pozvat na virtuální přehlídku nejluxusnějšího bydlení, jaké lze aktuálně získat.

Proč se rozhodnout pro výstavbu srubového domu?

Jestliže přemýšlíte v současnosti o výstavbě nového rodinného domu, tak máte na výběr z mnoha různých možností a typů staveb. V přívalu moderní architektury se ale mnohdy zapomíná na klasické druhy staveb, které mnohdy dokáží být ještě komfortnější a elegantnější než moderní stavby. Ke klasickým stavbám se řadí například srubové domy.


REVOLUCE NA ZAHRADĚ: Jak ošetřit dřevo 3x rychleji a levněji

Hezké počasí ze začátku podzimu nás láká k natírání plotů a dalších dřevěných předmětů v našich zahradách. Jak na dřevěné materiály nám poradí Mgr. Ivo Prokel, designér a odborník na dřevo a dřevěný nábytek.

Srubové chaty - ideální víkendové sídlo

Stále více Čechů se opět navrací k chatařské tradici. Svoboda, klid a zeleň jsou hlavními lákadly pro odjezd z rušného města. Pokud jste již majitelé zahrady, nebo zvažujete její koupi, zkuste myslet ještě dál. Zahrádka nemusí sloužit jen pro pěstování ovoce a zeleniny. Atmosféru venkova a pohody můžete nasávat po celé jaro a léto.

Bydlení v domě ze dřeva?

Nikoho asi nepřekvapí, že se dnes bydlí v domech z dřevotřísky, byť asi ještě před několika desetiletími by to bylo k smíchu. Paradoxně co ale dnes může člověka překvapit je bydlení ve skutečně dřevěných domech z pravých masivních hranolů. Přesto je takové bydlení pro nás mnohem přirozenější a prospěšnější pro naše zdraví.
<<   Předchozí  Strana 1 z 3  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia