Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
www.novebydleni.cz
www.tide.cz
www.bestofrealty.cz
www.bydlenistavba.cz
www.bydleniaz.cz
www.dokonalydum.cz
www.siegl.cz
• Hledáte inspiraci pro obývací stěny? Navštivte Favi.cz.
• Srovnejte si nabídky cen plynu a elektřiny a vyberte si toho nejvýhodnějšího dodavatele
• Objednejte si stolní fotbálek na webu hawaj.cz už od 1 500 Kč
Tepelné čerpadlo do bytu Vám kompletně zajistí TramontaKlima.
 Ušetřete s repasovanou výpočetní technikou!

Pokud si právě zařizujete nové bydlení, sami víte nejlépe, že každá koruna je dobrá. Potřebujete-li tedy ještě pořídit nějakou výpočetní techniku, máme pro vás velmi zajímavý tip.

Ovládejte svou domácnost pomocí smart TV

Smart TV dnes umí ovládat nejen televizní kanály, ale i celou domácnost Firma ELKO EP ve spolupráci se společností Samsung představila světovou novinku na trhu. Partnerství lídra v oblasti chytrých elektroinstalací s výrobcem televizorů vytvořilo první aplikaci pro ovládání domácnosti přes smart TV Samsung.


RF Sety od ELKO EP jsou rychlou zkratkou k chytré domácnosti

Společnost ELKO EP uvedla na trh RF set s označením RFSET-DCK-F1. Kombinuje prvky RFDAC-71B a RF Key/B a ušetříte s ním hned dvakrát. Poprvé využitím akční nabídky a 15% slevy, podruhé při úsporách za energie.

Bublinkové osvěžení

Chcete se zbavit nošení těžkých PET lahví s nápoji i starostí s tříděním a likvidací plastových obalů a plechovek? Pak vsaďte na inovativní systém pro výrobu perlivých a ochucených nápojů z čerstvé pitné vody, a to přesně s tolika bublinkami, kolik jich máte rádi.


Objevte výhody práce z domova

Homeworking neboli práce z domova patří k aktuálním trendům současnosti. Firmám přináší úsporu nákladů, zaměstnancům zase možnost sladit profesní život s péčí o rodinu. Do Česka přišel tento systém práce z prostředí nadnárodních korporací, jeho výhody však začínají oceňovat i menší firmy a živnostníci. Zájem o něj zvýšil také současný nárůst porodnosti.

Inteligentní poznámkový blok

Představte si, že zařizujete nový byt, stavíte dům nebo plánujete zahradu. Hledáte inspiraci po studiích, obchodech, internetových stránkách. Zkompletovat své poznámky, které potřebujete mít neustále po ruce, aktualizovat je, nemusí být až tak jednoduché. Anebo ano?

Co skrývá kancelářský psací stůl

Mohutné i subtilní materiály, jednoduchý a čistý design, dokonalá ergonomie, nastavitelnost výšky, pohyblivost, flexibilita, variabilnost. To by mohla být jednoduchá charakteristika kancelářských psacích stolů současnosti.
<<   Předchozí  Strana 1 z 4  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení