Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
www.bydlenistavba.cz
www.bydleniaz.cz
www.dokonalydum.cz
• Hledáte inspiraci pro obývací stěny? Navštivte Favi.cz.
   Výhody profesionálního předsednictví SVJ


V rámci spolupráce se Spolkem vlastníků bytových jednotek (SVJ) je v dnešní době možné plně zastoupit funkci jeho předsedy. Má vaše společenství problémy při volbě členů výboru nebo samotného předsedy? Hledáte člověka, který je schopný plně převzít veškeré povinnosti spojené s předsednictvím SVJ? Přenechejte tyto starosti odborníkům. Navíc se nemusíte bát o úhradu případných škod nebo o hospodaření s desetitisícovými částkami měsíčně.

Výhody profesionálního předsednictví SVJ, foto: PPM, a.s.
Výhody profesionálního předsednictví SVJ, foto: PPM, a.s.

Pojištění na 20 milionů Kč

Výhody profesionálního předsedy SVJ, kterým může být společnost PPM, a.s., jsou značné. V první řadě firma přebere kompletní zodpovědnost za výkon dané funkce statutárního orgánu společenství. Z pozice renomované společnosti, která má přes 20 let zkušeností s řízením a správou podobných spolků, vyhoví vysokým nárokům ohledně odborných a právních znalostí. Vyřešíte také zastoupení složité pozice, která vyžaduje bezchybné a časté jednání. PPM vás také zbaví případné odpovědnosti za způsobené škody. Navíc jako jedna z mála firem v oboru disponuje pojištěním na 20 milionů Kč v případě škody způsobené třetím osobám. Obecně vaše společenství firma zbaví těžké volby ohledně člověka, který se často potýká s kritikou, a přitom zajišťuje řadu důležitých povinností.

Mezi hlavní povinnosti spojené s předsednictvím SVJ patří uzavírání smluv dle finančních limitů určených shromážděním. Dále pak správa SVJ ve věcech, které nejsou ve výlučné pravomoci daného shromáždění nebo evidence vlastníků jednotek a povinností ve vztahu
k veřejnému rejstříku. V neposlední řadě pak předseda garantuje plnění usnesení SVJ, běžnou agendu, informování o své činnosti i schvalování věcného a finančního plánu. Společnost PPM, a.s. nadstandardně zajišťuje i vedení a archivaci jednotlivých zápisů z výboru společenství vlastníků (SVJ), kontrolu vyúčtování nákladů, aktivní vyhledávání příležitostí k úsporám, pravidelné kontroly daných objektů spojené s opravami a také další právní a správní služby.

Hodinový manžel

Svěřte své starosti do rukou odborníků, kteří nabízejí komplexní služby v Praze i širokém okolí. Mezi jejich další možnosti spolupráce totiž patří také kompletní facility management, technická správa budov, ale i menší osobní služby jako hodinový manžel. Utrácíte zbytečné peníze za protékající vodu? Koupili jste si nový spotřebič, ale neumíte ho zapojit? Potřebujete pověsit lustr nebo vyměnit koberec, ale u vás doma si na to nikdo netroufne, nebo nemáte potřebné nářadí? Neváhejte kontaktovat profesionály, kteří vám nabídnou urychlenou a především ochotnou pomoc.


© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení