Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Letos svou zahradu využijete na maximum: Jak ji připravit ne letní sezónu


Ani jsme si nestihli všimnout a je tu jaro. A stejně rychle přijde i léto. Tak se jím nenechte zaskočit, oblékněte pracovní oblečení a hurá na to – poradíme vám, jak zahradu vybavit a připravit tak, abyste na ní mohli spokojeně strávit celé léto.

Máte své místo na relaxaci?

Co je lepšího, než se po práci natáhnout s limonádou do stínu a užívat si ticho, klid a pohodu? Nenahraditelné, viďte? Proto je čas vybrat si zahradní nábytek, který splní všechny vaše představy o pohodlí.
Skládací plážová lehátka patří k tomu nepohodlnějšímu, co si vůbec můžete pořídit.Seženete je za pár korun, takže vás jejich pořízení opravdu nezruinuje. Pokud ale patříte k zarytým romantikům a máte k dispozici dva stromy, zavěste mezi ně houpací lehátko nebo síť. Poblíž postavte stolek a váš osobní koutek je na světě! A pokud máte děti, určitě si zamilují zahradní houpačky, které můžete postavit opravdu kamkoliv.

Tip: Při budování posezení nezapomeňte na stín. Ideální je posezení umístit tam, kde je stín přirozený, ale ne každý má na zahradě vzrostlé stromy, že? Můžete si buď pořídit praktické markýzy, nebo levnější slunečníky, které můžete umístit kamkoliv (a užijete je i na dovolené).

Kdo by nemiloval grilování?


Ať už máte zahradu tisíc nebo dvacet metrů čtverečních metrů velikou, gril by tam rozhodně neměl chybět. Oceníte ho, až si budete chtít dopřát nějakou tu grilovanou pochoutku, nebo až dorazí přátelé. Nemusíte hned kupovat luxusní gril za několik tisíc. Na občasné grilování si bohatě vystačíte se základním grilem za pár stovek.

Zábava zaručena

Posezení máte, gril také – už jste připravení na letní zahradní párty? Možná by to ještě něco chtělo, že? Outdoorové společenské hry zažívají velký boom a v obchodech pořídíte opravdu velký výběr. A nebojte se, ne všechny jsou prostorově náročné a dají se hrát i na menším dvorku.© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia