Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Trávník jako kobereček


Nová jarní sezóna je tady. Zahrada kvete, pučí, bují a hraje barvami. Jste připraveni na řádnou péči o ni? Máte doma sekačku, která vykouzlí trávník jako kobereček? Ne? Tak možná máte o starost míň, protože modely zahradní techniky Honda, vám učarují. Sekačky disponují vysokou odolností, dlouhou životností a jednoznačnou kvalitou. A jednotlivé typy pak reagují na technologické novinky na trhu.

Elektrické sekačky a jejich výhody

Některé trávníky jsou prostě malé, ale i přesto si zasluhují tu nejlepší péči. Jste-li majiteli takového trávníku, jehož údržbu potřebujete zvládnout rychle a tiše, pak zvolte elektrickou sekačku od Hondy. Lehké, výkonné a snadné pro použití, taková je jejich charakteristika. V porovnání s benzínovými modely, i elektrické sekačky dosahují srovnatelných výsledků ve všech třech hlavních parametrech. Jsou nejtiššími, nezaostávají ani v kvalitě sečení a spolehlivě seberou každý kousek travního stébla.

Efektivnost motorových sekaček

Hledáte motorovou sekačku, která by vydržela a byla kvalitním pomocníkem? Originální motorové sekačky Honda se od běžných sekaček liší celou řadou odlišností a nových technických řešení, a bylo by chybou je při rozhodování opomenout. Plynulou rychlost jízdy zajistí "Select Drive", systém Rotostop pak poskytne komplexní bezpečnost, protože umožní uživateli zastavit rotaci žacího nože bez nutnosti vypnutí motoru.

Zahrada v perfektním stavu i bez vás?

Jak udržet trávník v perfektním stavu, i přesto že nemáte čas? Jednoduše, stačí mít robotickou sekačku Miimo. Tato inteligentní sekačka se na zahradě pohybuje sama, vyhýbá se překážkám a váš trávník udržuje v perfektním stavu. Moderní technologie jdou stále dopředu a Honda s nimi drží krok. Proto pro letošní rok přišla s novou řadou robotických sekaček Miimo - modely HRM 310 a HRM 520.

Sekačky Honda řady HRD, HRH
Sekačky Honda řady HRD, HRH

Motorové sekačky Honda
Motorové sekačky Honda© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia