Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Hledáte byt na pronajmutí? Plzeň hlásí rekordní zájem


V Plzni se byty k pronájmu ani neohřejí v nabídce mezi ostatními inzeráty a už jsou pryč. Zájem o ně je enormní. V současnosti jsou plzeňské pronájmy dokonce na špičce v rychlosti prodejů. Může za to hned několik věcí.

Plzeň - ráj kultury i studentů

Západočeské město Plzeň je na vzestupu, v cenách pronájmů se to ale zatím neodrazilo. Lidé se sem čím dál častěji stěhují za prací a užívají si veškeré výhody, které jim město nabízí. Už jenom v oblasti kultury je tu bohatá nabídka různých akcí, které se konají v průběhu celého roku bez mimosezónních výpadků. Plzeň je navíc univerzitním městem, takže levný pronájem bytu v Plzni hledá pravidelně i mnoho studentů.

V Plzni se byty pronajímají nejrychleji

V rychlosti uzavření smlouvy o pronájmu dominuje v současnosti právě Plzeň. V průměru se v Čechách hledá nájemník do bytu dva až čtyři týdny - například v Libereckém kraji mizí byty z nabídky v průměru po 29 dnech, v Karlových Varech dokonce až po 30 dnech. Pronájem bytu v Plzni se ale běžně uskuteční během 15 dnů.

Pro majitele bytů je to ideální - nikdy nebudou mít mezi jednotlivými nájemníky velké pauzy, pokud si to sami nebudou přát. Pro ty, kteří shánějí byt, už to tak příznivé není. Pokud uvidí ideální byt k pronájmu, musejí okamžitě jednat, aby je nikdo nepředběhl a o jejich vysněné bydlení je tak nepřipravil.

Hledáte byt na pronajmutí? Plzeň hlásí rekordní zájem, Realitní kancelář PUBEC
Hledáte byt na pronajmutí? Plzeň hlásí rekordní zájem, Realitní kancelář PUBEC

Kolik stojí pronájem bytu v Plzni

Průměrně se byty v České republice pronajímají za 6 000 Kč až 12 000 Kč. Nejdražší jsou přitom byty v Praze a v Brně, nejlevnější naopak v Ústeckém a Moravskoslezském kraji. Konkrétně v Plzni se byt o rozloze 60 m2 pronajímá v průměru za 8 989 Kč. Záleží přitom samozřejmě na tom, jestli se jedná o byt ve staré zástavbě, nebo v novostavbě, jaká je jeho dispozice a lokalita, kde se nachází. Obecně ale můžeme říci, že reality v Plzni jsou na dobrých cenách, ať už se jedná o prodej či pronájem.


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia