Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   MASIERO prosvětlí duši domova


Italské dekorativní osvětlení MASIERO je synonymum pro tradiční luxus a eleganci vtělené do 21. století. Vybírat z bezpočtu originálních tvarů a světelných nápadů lze nyní i v největším a zcela unikátním interiérovém studiu v ČR - HANÁK FORUM.

Společnost MASIERO Group byla založena v roce 1981 a od té doby se vypracovala mezi nejvýznamnější výrobce dekorativního osvětlení. Design výrobků vychází z tradičních tvarů a klasických vzorů. Tento prostý základ ale umí MASIERO kreativně přetavit v moderní styl, jenž i malou lampičku povznáší do světa někdy až nevídaného luxusu.

Designéři v MASIERO ví, že se každému může líbit něco trochu jiného, a tak připravili čtyři stěžejní kolekce fascinujícího osvětlení: Eclettica, Classica, Ottocento a Outdoor. Inspirováni lehkostí světla přetavili materiály lustrů a lamp v umělecké kreace, jež vnášejí do každého prostoru něco zcela nečekaného. Bez ohledu na to, jestli jde o tkaninu, keramiku, ušlechtilé dřevo nebo mramor doplněný sklem či křišťálem Bohemia, Asfour nebo Swarowski, vše zaujme už na první pohled.

OLA S60 - závěsná kulatá bílá - průměr 60 cm - kamínky multicolor, HANÁK FORUM
OLA S60 - závěsná kulatá bílá - průměr 60 cm - kamínky multicolor, HANÁK FORUM


Kolekce Eclettica osloví svou nadčasovou jednoduchostí, v níž sice cítíme dozvuk klasiky, ale vzápětí nás udiví nezvykle široká škála možností moderního vytvarování jakéhokoliv materiálu. S kolekcí Eclettica je snadné obohatit prostor o decentní i odvážnější artefakt současného umění.

Jak napovídá název další kolekce - Classsica, přesuneme se s ní do světa luxusních starých paláců a síní. Byť v detailu tato svítidla nezapřou kvalitní moderní zpracování, svou pompézností se vyrovnají honosným uměleckým dílům ve starobylých stavbách. Dokonalé na tom je, že toto osvětlení sluší i moderním prostorám a vnáší do dnešní strohé architektury punc vznešenosti.

EVA - závěsné svítidlo bílé průměr 70 cm, HANÁK FORUM
EVA - závěsné svítidlo bílé průměr 70 cm, HANÁK FORUM


Chcete-li ale zažít něco skutečně majestátního, kde lesk křišťálu a drahých kovů oslní svou členitostí, propracovaností a neobvyklým spojením, pak si projděte kolekci s názvem Ottocento. Překonává veškeré představy o luxusním pojetí osvětlení, které dokáže stropu, stěnám, ale i zákoutím přiřknout nebývale oslňující vzhled.

Elegantní zdroj světla nabízí společnost MASIERO rovněž pro exteriéry v kolekci Outdoor. Zdobnému lustru Drylight neublíží ani silnější poryv nevlídného počasí. Zůstane stále reprezentativní dekorací jakéhokoli otevřeného prostranství a stavby.

Um italských designérů je vyhlášený a společnost MASIERO jej každým svým zářivým výrobkem stvrzuje. Přesvědčit se o tom může každý, kdo bude mít o originální osvětlení zájem a navštíví v obchodní zóně Průhonice - Čestlice rozlehlý moderní palác interiérového studia HANÁK FORUM a.s. Právě zde je možné vedle nábytku pořídit i jedinečné lustry, lampy a lampičky právě od vyhlášeného italského výrobce. www.hanak-forum.cz

DROPOP - compozice MINI 2 svítidla + 4 doplňky, HANÁK FORUM
DROPOP - compozice MINI 2 svítidla + 4 doplňky, HANÁK FORUM


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia