Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Rozsviťte svůj domov s LED osvětlením


Krásně prosvětlený domov budí pozitivní dojem a dokáže vás po náročném dni nabít energií. Přirozené denní světlo je s blížící se zimou čím dál kratší a dny jsou zachmuřenější. Nechte proto zářit svůj domov s LED osvětlením. Podívejte se na výhody a módní trendy v osvětlení interiéru.

Jaké jsou výhody LED osvětlení?

LED žárovky mají tu obrovskou výhodu, že mají nižší spotřebu elektrické energie. Výborně se tak hodí v případě, že chce ušetřit energii, ale nechcete se vzdát světlého domova. Mají i velmi dlouhou životnost a na rozdíl od klasických žárovek nepraskají. Díky svým velmi malým rozměrům a velkému množství možností pro přizpůsobení se dají použít téměř do všech prostor a i do míst, kam by se klasické světlo nemělo šanci vejít. Jsou odolné vůči opotřebování a nejsou tolik citlivé na časté zapínání a vypínání. Výborně se proto hodí do místností, kde vždy trávíte jenom chvíli a hned zase jdete pryč. LED osvětlení nabízí velké spektrum barev, modifikací a intenzity osvětlení. Vybrat si tak můžete přesně takové světlo, které se vám bude hodit tvarem, velikostí, ale i barvou. Pečlivé uzavření v pouzdru chrání LED diody přes vnějším poškozením a možným zraněním při neopatrné manipulaci.

Bytová jednotka Vinoř, LED LINE
Bytová jednotka Vinoř, LED LINE

LED pásky pro barevný domov

Velkým módním hitem jsou barevné LED pásky vhodné jako dekorace. Vyrábí se v několika barvách a maximální možná délka celistvého pásku je až 5 metrů. Jsou velmi malé a dají se umístit do kuchyní, do obývacích pokojů, kolem nočního stolku a podobně. Jejich připevnění a montáž je velmi jednoduchá díky samolepící pásce. Dá se využít naprosto kamkoliv a je naprosto ideálním zpestřením interiéru.

Bílá LED páska v hliníkovém profilu, LED LINE
Bílá LED páska v hliníkovém profilu, LED LINE

Přirozené osvětlení s LED panely

LED panely, které jsou často ohraničené dekorativním rámečkem, se zapouští přímo do deskového materiálu. Jedná se tak o zapuštěné světlo, které vychází přímo ze stěny bez velkých nároků na prostor. I přes výrazně nižší spotřebu svým výkonem zaručeně nahradí klasickou žárovku.

Veletrh LED osvětlení, LED LINE
Veletrh LED osvětlení, LED LINE


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia