Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Pořiďte si vířivku s tím nejlepším příslušenstvím


Dokážete si představit lepší relaxaci, než přijít večer z práce domů a naložit se do vany? A co teprve když se jedná o vířivou vanu, kde vás při odpočinku navíc příjemně namasírují proudy teplé vody. Po takovém balzámu budou vaše tělo i mysl jako znovuzrozené. Vířivky dnes ale už umí i mnohem víc než jen masírovat svaly. Můžete se v nich podívat na svůj oblíbený film na kvalitní LCD televizi, nebo si třeba pustit nějakou romantickou hudbu při relaxaci s partnerem. To vše a mnohem víc umí vířivky, které najdete na webu www.albixon.cz.

Pořídit si vířivku je prospěšné po všech stránkách


Vířivka je přímo synonymem relaxace a odpočinku, svůj význam má ale také po zdravotní stránce. Přináší úlevu svalům i kloubům a velmi účinně pomáhá například při regeneraci po zranění. Ostatně hydromasáže jsou běžnou součástí rehabilitací. Působí také jako prevence proti stresu a vyčerpání, protože zregenerované tělo daleko lépe snáší nápor běžného pracovního vypětí. Argumentů, proč si pořídit vířivou vanu, se prostě najde opravdu dost. A když už se rozhodnete investovat do vlastní vířivky, není nejlepší zvolit rovnou takové příslušenství, které vám bude dělat radost několikanásobně?


foto/Zdroj: ALBIXON a.s.

Když vířivka, tak s tím nejlepším vybavením

Co taková vytuněná domácí nebo venkovní vířivka může umět? Spoustu věcí. Tak například romantickou atmosféru navodí hra světel, proto se dobře hodí příjemné LED podsvícení. A co by to bylo za romantiku bez pomalých tónů hudby, že? K tomu poslouží kvalitní MP3 přehrávač s reproduktory, skvělý poslech hudby podpoří navíc subwoofer. Chcete si lehnout do vířivky, nechat se rozmazlovat proudy vody a přitom se podívat třeba na sportovní utkání nebo si pustit oblíbený film? Žádný problém s příslušenstvím v podobě výsuvné LCD televize a DVD přehrávačem. To vám dopřeje například vířivka Brilix Penelope. Ve vířivce může být dále klidně zabudovaná i USB přípojka nebo Bluetooth, to vše záleží na vás.

Když si dopřejete tento báječný luxus v podobě vířivky u sebe doma nebo na zahradě, určitě neváhejte připlatit za příslušenství, které z ní udělá skutečný relaxační ráj.


  foto/Zdroj: ALBIXON a.s.


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia