Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Moderní sauny lze ovládat i na dálku


Člověk si stále více potrpí na komfort, a to i v případě domácích saun. Není tedy divu, že výrobci kromě prvotřídních materiálů a perfektního zpracování stále více dbají také na nadstandardní výbavu a sofistikovanou komfortní obsluhu.

foto Saunahouse.cz
foto Saunahouse.cz


Nesporné zdravotní benefity saunování totiž skvěle doplňují a umocňují efekty v podobě například chromo a aromaterapie, tedy působení vůní, barev a světla, jež jsou schopny pozitivně ovlivnit celou lidskou psychiku. Nedílnou součástí relaxace jsou i vestavěné audiosystémy, které pomáhají vytvořit prostředí vstřícné k odpočinku a obnově fyzických a duševních sil. Účinky barev na lidský organismus ostatně potvrdily i moderní výzkumy. Umějí si pohrát s náladou člověka, působí na vnímání teploty a času, dovedou podpořit schopnost soustředění... Konkrétní efekt působení barevných světel na organismus vychází nejen z jejich intenzity, svou roli totiž hraje rovněž pohlaví uživatele a jeho momentální nálada.

 
foto Saunahouse.cz
foto Saunahouse.cz
 

  Důmyslné Light systémy mohou mít stejně jako například ve sprchových koutech i v saunách podobu hvězdného nebe, jež pomáhá navodit uvolňující atmosféru, kabinu je možné nasvítit i prostřednictvím zdrojů pod lavicemi. Intenzitu a barvu lze regulovat odděleně, a to třeba s pomocí centrálního systému Touch Screen (diponují jím finské sauny Espoo), do něhož je zapojen režim celé kabiny. Použít lze přitom jak dotykovou jednotku uvnitř sauny, tak dálkové ovládání. Tímto způsobem není problém nastavit nejen základní funkce zařízení, tedy výši teploty a délku terapeutického procesu, ale také hvězdné nebe, osvětlení pod lavicemi a audio systém. To všechno bez toho, aby bylo nutné kabinu opouštět, a zbytečně narušovat komfort relaxace. Panel i dálkové ovládání jsou totiž speciálně navrženy tak, aby snesly vysoké teploty.

 Saunahouse.cz – Prodej saun a sauny na míru


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia