Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Investice do nemovitostí v Olomouci


Pokud vlastníte nemovitost k pronájmu, tak určitě víte, že to může znamenat velmi dobrou a dlouhodobou investici. Proč může? Investice do nemovitostí totiž, jako každá jiná investice, přináší i řadu rizik. Proto je výhodné svěřit váš dům, byt nebo budovu do rukou profesionálů a inkasovat peníze bez větší námahy a starostí.

Správa investičních nemovitostí, Musil Reality
Správa investičních nemovitostí, Musil Reality

Snadná investice do nemovitostí v Olomouci

O tom, jestli vaše investice do nemovitosti bude výhodná, rozhoduje hned několik faktorů. Jednak záleží na jejím technickém stavu, právních otázkách, ale především na tom, kdo ji bude obývat. Odpovídajícího nájemníka nikdy nelze vybrat s úplnou jistotou. Špatnou volbou můžete docílit, že může nájemník soustavně ničit zařízení bytu nebo domu, a nemusí zůstat jen u toho. Často se stává, že lidé v podnájmu nezasílají včas stanovené nájemné nebo správně neplatí zálohové platby za energie. Dále svým chováním mohou rušit ostatní nájemníky a rozhodně nám dáte za pravdu, že řešení podobných věcí není nijak příjemná záležitost. V Musil Reality se problémům spojeným s investicemi do nemovitostí vyhnete obloukem.

Už roku 2007 poskytujeme profesionální služby v oblasti investic do nemovitostí v Olomouci a okolí. Ve správě máme stovky nájemních bytů a domů nejen v Olomouci, ale také v Mohelnici, Uničově, Litovli, Prostějově, Přerově a dalších městech tohoto krásného regionu.

Zakládáme si na profesionalitě, rychlém jednání a propracovaném klientském servisu. Postarají se o vás renomovaní odborníci, kteří za vás vyhledají optimálního nájemníka nebo nemovitost, ověří její technický i ekonomický stav a poradím vám nejvýhodnější řešení. Díky našemu novému produktu SIN vám navíc garantujeme zaručený výnos.

Vydělávejte peníze bez větší námahy, starostí a ušetřete spoustu volného času, který můžete věnovat třeba rodině, cestování nebo svým koníčkům.


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia