Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Masivní jídelní stoly WoodArt - každý kus je originál


Stojíte před rozhodnutím, jaký jídelní stůl si pořídíte do nové nebo rekonstruované jídelny či kuchyně? Masiv je výbornou volbou jak pro svou životnost, tak hlavně proto, že krásně vypadá. Ale co když chcete originální kousek, který nenajdete v žádné jiné domácnosti? Řešením je kolekce masivních stolů WoodArt, mezi kterými najdete speciální kousky pro dokonalé doplnění interiéru.

Foto: Rott Design
Foto: Rott Design

Stoly WoodArt - z lesa rovnou k vám

Masivní jídelní stoly z kolekce WoodArt od společnosti Rottdesign (www.rottdesign.cz) vnášejí jedinečnost každého stromu do desky stolu. Dva stejné stromy v přírodě nerostou a stejně tak neexistují dva stejné stoly z kolekce WoodArt. Vždy tak budete mít doma něco víc. Místnost díky neotřelému tvaru stolu získá nový rozměr. Stoly WoodArt si dokonce můžete doladit přesně tak, jak si je představujete.

Stoly WoodArt, Rott Design
Stoly WoodArt, Rott Design

Ten pravý kousek si dotvoříte sami

Předem hotová vrchní deska zachovává všechny přednosti dřeva, jako jsou viditelné suky, rýhy, letokruhy, praskliny i okrajové nerovnosti. Ty se dají buď zvýraznit nebo naopak skrýt. Na vás je vybrat si druh dřeva. Dáte přednost americkému ořechu, evropskému ořechu nebo divokému dubu v letní či zimní variantě? Pokud si přejete desku seříznout na požadovaný rozměr, ani to není problém.

Vybrat si můžete také
  • výplň prasklin (černý tmel, cínování),
  • povrchovou úpravu (bělení, olej - vosk, bez úpravy),
  • tvar a materiál nohou stolu,
  • doplňky (dřevěný motýlek, čtvercová vysprávka)
  • hranu stolu.
Pokud budete o masivní stůl WoodArt dobře pečovat, může zdobit vaši jídelnu nebo kuchyni dlouhá léta a jeho krásu si užijí i vaše děti, vnoučata a třeba i pravnoučata. Můžete si být jisti, že stejný stůl nenajdete v žádném jiném interiéru.

Stoly WoodArt, cínování, Rott Design
Stoly WoodArt, cínování, Rott Design

Pohostíte strávníky u pevného nebo rozkládacího stolu?

Pro menší rodinu nebo pro toho, kdo si domů nezve návštěvy, postačí klasický pevný stůl, u kterého si perfektně užijete jeho neotřelý tvar a strukturu dřeva. Ani rodiny, kde každý víkend hostí příbuzné nebo přátele, nemusí klesat na mysli. Stoly z kolekce WoodArt se dají zhotovit i v rozkládací variantě. Rozkládací jídelní stůl se jednoduše zvětší díky nástavným deskám.
© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia