Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
   Proměňte svůj domov stylově a moderně


Chcete dopřát sobě a svému bydlení změnu? Moderní design a stylový interiér? Prodejce SkyGarden nabízí profesionální řešení, spolupráci s kvalitními dodavateli a zároveň originální sortiment. Vyberete si z dveří mnoha barev a šířek, zárubní, skel a vitráží, kování, dveřních pouzder, stejně jako obkladů nebo designových tapet.

SkyGarden - to je Inspirace interiérů pro moderní a stylové bydlení. A inspirace dveří Sapeli je jednou z nich. Interiérové dveře Sapeli jsou k dostání v několika modelových řadách. Liší se povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou a barvou, čímž zajišťují pestrost výběru z mnoha variant i pro náročné zákazníky. Dveře Sapeli v interiéru přinášejí stylové a především kvalitní oživení interiérů, stejně jako v případě nabízených dveřních pouzder, zárubní, klik a kování.

Prodejna SkyGarden
Prodejna SkyGarden

Pestrý výběr interiérových dveří Sapeli ve SkyGarden
Pestrý výběr interiérových dveří Sapeli ve SkyGarden


Ve SkyGarden si dále vyberete z kolekce vysoce kvalitních laminátových podlah značky BALTERIO mnoha stylů. Máte jasnou představu, jaký styl pro svou podlahu chcete a jaké kvality má splňovat? V nabídce jsou perfektní podlahy určené pro každou místnost různých stylů. Získáte díky nim příjemný pocit masivních parket a reliéfní proces přesného usazení dodává laminátu skutečný efekt true-to-nature.

Příjemný efekt přírodních barev a tvarů přinášejí také obklady značky STEGU. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a to za pomocí technologie šetrné k životnímu prostředí - bez vypalování, při němž vznikají škodlivé látky a odpad. Díky široké škále výrobků, barevných možností, rozličných vzorů obkladů a rohových komponentů dosáhnete přirozeného vzhledu fasády domu nebo interiéru podle vašeho přání.

Interiérové dveře od výrobce Sapeli, SkyGarden
Interiérové dveře od výrobce Sapeli, SkyGarden


Designové tapety německé značky Rasch či Marburg z nabídky SkyGarden jsou skvělým prostředkem pro originální proměnu celého interiéru. Na výběr jsou nejkvalitnější vliesové tapety, které vynikají zvukovou i tepelnou izolací, ale také vinylové do kuchyní či koupelen, nebo papírové. Najdete zde řadu vzorů od moderních či klasických, až po přírodní či květinové motivy, geometrické, jednobarevné, dětské či pro teenagery.


SkyGarden samozřejmě můžete navštívit osobně a využít možnost konzultace, a to přímo ve třech prodejnách - v Retail parku v OC Letňany v Praze 9, v OC Šestka v Praze 6 a v Benešově.

Prodejna SkyGarden v Retail parku v OC Letňany v Praze 9
Prodejna SkyGarden v Retail parku v OC Letňany v Praze 9© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia