Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Jak využít prostor v bytě?

Řada dnešních bytů je menších rozměrů a tudíž trpí na nedostatkem úložných prostor. Je tomu tak proto, že při výstavbě se příliš nemyslelo na úložné prostory, neboť v ten moment hrála roli spíše elegance, dostatek vnitřních prostoru a souladu barev v interiéru. Bohužel ale i sebehezčí byt, který postrádá úložné prostory, se může stát obyčejným skladištěm věcí.

Co ještě nevíte o podlahovém topení?

Neexistuje komfortnější způsob vytápění. Když jde teplo od země, potřebujete o pár stupínků nižší teplotu, než při vytápění klasickým radiátorem. Tento komfort si můžete dopřát třeba v celém domě a neprotopit přitom majlant.


Objevte kompletní nabídku Oknoplastik

Společnost Oknoplastik, která na českém trhu působí již více než 15 let, vnímáme především jako špičkového výrobce oken. V nabídce má kvalitní plastová okna, dřevěná okna či hliníková okna. Ne každý ale firmu Oknoplastik zná jako výrobce exteriérových a interiérových dveří. Ty, stejně jako okna, umí vyrobit přesně podle vašich potřeb a požadavků. V nabídce mají i možnost výroby atypických dveří nebo typya varianty, které nejsou zrovna obvyklé.

Dveře Sapeli: stovky druhů v základní nabídce, další na vaše přání

Značka Sapeli vyrábí dveře už 25 let. Nabídka se za tu dobu rozrostla ze šesti modelů na dvacet řad a stovku modelových řad. Vyberete si ten, kdo touží po něčem exkluzivním, i ten, kdo hledá špičkovou kvalitu za dobrou cenu.


Aby byl váš spánek luxusní! Tapety do ložnice a jiné trendy na rok 2017

Nezapomínejte, že pokoj, v kterém spíte, je vaším soukromým útočištěm. Při jeho zařizování dbejte na to, co se líbí vám. Můžete mixovat barvy i styly podle libosti. Když lidé plánují nové bydlení nebo rekonstrukci, soustřeďují se hlavně na zařizování obýváku a kuchyně, případně koupelny. Na spací část zapomínají. Vzhledem k tomu, že spánkem trávíme až třetinu života, je přímo nutností zaměřit se i na tuto místnost.

Krásné obrazy oživí jakýkoli interiér

Mnozí lidé tvrdí, že zabydlený interiér domu nebo bytu se pozná podle toho, že se na stěnách nacházejí stylové obrazy. Určitě na tom bude něco pravdy, jelikož hezký obraz dokáže rozzářit jakoukoli místnost. Proto se v následujících řádcích na moderní obrazy soustředíme a pokusíme se dát několik tipů na ty, jež se dnes nejčastěji nakupují. Přesvědčíme se o tom, že možností nákupu je skutečně hodně a mnohé stojí za to.

Co je trendem v současných interiérech?

Zajímáte se o moderní trendy v souvislosti s bydlením? Pokud ano, podívejte se s námi na to, co aktuálně letí. To první, co musíme zmínit, jsou kvalitní toaletní stolky. Zajímavé řešení, které v posledních letech z interiérů vymizelo, ale aktuálně se opět vrací do módy. Jedná se o ideální prvek, který má hned několik výrazných pozitiv.
<<   Předchozí  Strana 1 z 48  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení