Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Šatna, luxusní zázemí interiéru

Současný obytný standard se mění k nepoznání, a to včetně klidové zóny. Z ložnic mizí bytelné a prostor zatěžující volně stojící skříně a nahrazují je elegantní vestavné systémy nebo samostatné šatny, které v sobě spojují praktickou stránku s luxusním designovým vzhledem.

Jste celý podzim a zimu nemocní? Zapněte klimatizaci

Sedne na vás každý virus? Kromě posilování imunity se zaměřte i na čištění vzduchu ve svém bytě či domě. Uleví se celé rodině.


5 tipů, jak opticky zvětšit malý byt: Znáte je?

S rostoucí cenou bytů se zmenšuje i počet metrů, na kterých žijeme. I když český průměr je 50 metrů čtverečních, vzrůstá obliba bytů, jejichž obytná plocha nepřesahuje 30 m2. A tam už je potřeba promyslet každý centimetr, aby se v nich člověk necítil jako v kleci. Podívejte se na naše tipy, jak prostor naplno využít a přitom nepřeplácat.

Při výběru dětských svítidel berte v potaz nejen jejich vzhled, ale také funkčnost a bezpečnost

Výběr svítidla do dětského pokoje se nevyplatí podceňovat. Ačkoli mají děti spoustu představ a fantazií, při výběru by měl mít poslední slovo vždy rodič. Nejen design, ale především funkčnost a bezpečnost dětských svítidel totiž stojí na prvním místě. Máme pro vás několik rad a tipů, jak takové dětské světlo vybrat a nešlápnout při tom vedle.


Seznamte se: znovuobjevené konzolové stolky

Stylová odkládací plocha, tak typická především pro historické prostory, teď znovu nachází cestu do našich domovů. Umí totiž sehrát několik rolí najednou.

Bezpečnostní dveře Sapeli na míru i CPL dekory za skvělé ceny

Česká kvalita dveří Sapeli má důvěru svých zákazníků už 100 let. Nabízí dveře na míru s výběrem z mnoha dekorů a kombinací motivů. Aktuálně lze využít speciální nabídku na bezpečnostní dveře nové generace i nové šedivé CPL dekory, které Sapeli nabízí s 12% slevou, včetně jejich prodloužené varianty (210 cm) bez příplatku.

Trendy ve vybavení kuchyně

Kromě svého ryze praktického využití se kuchyně stále více stávají centrálním společenským prostorem domácností, ve kterém se střetává design s technologiemi.
<<   Předchozí  Strana 1 z 53  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia