Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Čištění domácího bazénu: Snadný návod, který zvládne každý

Teploty jsou každým dnem vyšší a vyšší. A to znamená, že za chvíli přijde koupací sezóna - hurá. Pokud jste se ještě nepustili do vyčištění svého bazénu, máte nejvyšší čas. Poradíme vám, jak na to.

Běžná čerpací technika na zahradě

Obejít se na zahradě bez elektrické techniky je dnes již zcela nemyslitelné. Sečení trávy elektrickou sekačkou, křovinořezy a samozřejmě také čerpadla. V zahradním světě jsou nejběžněji využívána k zavlažování záhonů, trávy a jiné zeleně. Neobejdete se bez nich ovšem ani když máte bazén nebo studnu.


Jak si vybrat ten správný bazén?

Bazén je nanahraditelným prostředkem pro letní radovánky, posilování fyzické kondice a také osvěžení v horkých letních dnech. Bazény nepřinášejí radost jenom dětem, i když těm obzvlášť, ale také dospělým. Představují zdravý pohyb, relaxaci a také způsob, jak přečkat horké léto.

Bazény Machov - malá firma s velkými zkušenostmi

Doménou společnosti jsou plastové (polypropylenové) výrobky: bazény, jímky, septiky, vodoměrné šachty a další... Spokojené zákazníky firma získává především kvalitou práce: využívá nejmodernější technologie svařování a kvalitní materiály Röchling nebo IMG, při zachování přijatelných cen. Firma má v sortimentu také keramické bazény a masážní vířivé vany určené k vnitřní i venkovní instalaci.


Polykarbonáty na kryty bazénů, pergoly, zimní zahrady

Polykarbonátové desky Makrolon® jsou vyráběny v Německu od 70. let 20. století. Od té doby prošly vývojem tak, jak se měnily potřeby zákazníků. Nejprve byly vyráběny desky jednokomůrkové, které se staly náhražkou běžného tabulového skla či drátoskla. S rostoucími požadavky na tepelné úspory byly vyvíjeny desky silnější.

Příprava bazénu na sezónu

Pečlivé vyčištění bazénu zjednodušuje další údržbu vody. Pokud jste bazén před zazimováním vyčistili, ošetřili vodu a dobře ho zakryli, pak stačí očistit stěny nad úrovní hladiny a dopustit vodu do plného stavu. Jestliže byl bazén zazimován narychlo, potřebuje očistu, při které je nutné odstranit všechny nečistoty včetně vodního kamene.

Bazén pro zdraví a relaxaci

Letíte-li nad Kalifornií, při pohledu dolů na vás mrká jedno modré bazénové oko vedle druhého. České a moravské zahrady na tom sice s plaveckými vodními nádržemi tak dobře nejsou, ostatně nemáme na to ani podnebí, ale soukromých bazénů je u nás mnohonásobně více než kdykoliv v minulosti.
<<   Předchozí  Strana 1 z 4  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia