Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Čištění domácího bazénu: Snadný návod, který zvládne každý

Teploty jsou každým dnem vyšší a vyšší. A to znamená, že za chvíli přijde koupací sezóna - hurá. Pokud jste se ještě nepustili do vyčištění svého bazénu, máte nejvyšší čas. Poradíme vám, jak na to.

5 rad jak vybrat zahradní gril

Klobásky, šťavnatý steak nebo hamburgery. K nejoblíbenější letní zábavě zbývá jen jediné - pořídit kvalitní zahradní gril. Bude se vám lépe grilovat na klasickém grilu na dřevěné uhlí, na elektrickém nebo na plynovém grilu?


Trávník jako kobereček

Nová jarní sezóna je tady. Zahrada kvete, pučí, bují a hraje barvami. Jste připraveni na řádnou péči o ni? Máte doma sekačku, která vykouzlí trávník jako kobereček? Ne? Tak možná máte o starost míň, protože modely zahradní techniky Honda disponují vysokou odolností, dlouhou životností a jednoznačnou kvalitou.

Pro jarní zahradu

Za vizitku majitele pozemku bývá sice považován zejména trávník, ale rozhoduje v podstatě celkový dojem, tedy i to, zda máte zahradu uklizenou a dobře ošetřenou. Je nutné navrátit funkčnost a krásu nejen rostlinám, ale také všem plochám v zahradě. Naštěstí dnes máme k dispozici řadu pomocníků, s nimiž je práce nejen lehčí, ale také rychlejší.


Přestěhujte se na zahradu: Jak vybírat zahradní nábytek?

Ne, neřekneme vám, ať si postavíte na zahradě stan. Ale byla by škoda ji v létě nevyužít na maximum, viďte? Ať milujete zahradní grilování s přáteli, nebo si svůj kousek zeleně užíváte nejraději o samotě, bez správného zahradního nábytku se určitě obejdete. Ale nebude to ono!

Jak vybrat ten pravý gril

Jaro už klepe na dveře. A každý, kdo má terasu či zahrádku se už nemůže dočkat prvního grilování. Nenechte se prvním teplým dnem zastihnout nepřipraveni a vybavte se kvalitním grilem. Poradíme vám, jak ho vybrat.

Jak správně vybrat sněhovou frézu

Připravte se na zimní měsíce včas. Sněhová fréza bude spolehlivým parťákem do nepohody. Až začne pořádně chumelit, odklidíte s ní sníh až 20x rychleji než s lopatou či hrablem. My vám dnes poradíme, jaká sněhová fréza bude pro vás ta pravá.
<<   Předchozí  Strana 2 z 17  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia