Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Jak si půjčit rodinný vířivý bazén

Najít mezi všemi bazény ten, který přesně odpovídá vašemu životnímu stylu je těžké. Neměli byste ale váhat, zvlášť, když míváte spoustu hostů, jste obklopeni dětmi, chcete si odpočinout, relaxovat se nebo být fit. Máte k dispozici spoustu místa, nebo naopak malý prostor pro bazén?

Stavíme bazén

Na stavbu bazénu si vždy vybíráme zavedenou firmu od které si necháme předložit již uskutečněné projekty. Při předložení kalkulace našeho bazénu by firma neměla opomenout zahrnutí důležitých a finančně náročných prvků jako je například filtrační zařízení. Při stavbě bazénu klademe důraz na kvalitní materiály, ale i bezpečnost nejen pro naše děti.


Čerpadla pro zahradu

Pro zavlažování zahrad a trávníků jsou určena kompaktní přenosná, nebo stabilně instalovaná elektrická samonasávací zahradní čerpadla.

Pomocník pro vaši zahradu

Výrobci se předhánějí v nabídce elektrických čerpadel a vodních automatů, které jsou množstvím vody i tlakem přizpůsobeny běžné potřebě hadicového zavlažování a běžným typům postřikovačů. Je však nutné, abyste znali přesné potřeby vašeho zavlažovacího systému. Jen pak můžete vybrat to správné čepadlo.


Decking nové trendy: venkovní podlahy v novém

Trendem letošního léta se bezpochyby stávají venkovní podlahy. Ty tvoří speciální exteriérové podlahové rošty, které se vyrábí z odolných dřevin. Jsou určeny na terasy, balkóny, plochy obytných zahrad a na okolí venkovních i vnitřních bazénů – tedy na místa, kde jsou kladeny vysoké nároky na pevnost a odolnost proti hnilobě a parazitům.

Decking nové trendy: venkovní podlahy v novém 2. část

Přestože jsou exotické dřeviny tvrdé a odolné, dřevo zůstane vždy dřevem. Neočekávejte žádný kámen, nebo plast. Navzdory vynikajícím vlastnostem je vhodné tyto dřeviny, zejména pokud jsou vystaveny povětrnostním vlivům, ošetřovat tak, abychom prodloužili jejich původní vzhled.

Kouzlo rotangového dřeva

Dělají se z něj již všechny kusy nábytku. Židle, věšáky, poličky, držáky na deštníky, květinové stolky, taburetky, pohovky i křesla. Je vzdušný, snadno manipulovatelný, dobře se kombinuje s jinými typy nábytku a udělá vám radost jak v bytě, tak na zahradě.
<<   Předchozí  Strana 17 z 17  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia