Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Zahradní nábytek na terasu i na zahradu

Letní měsíce trávíme dle možností co nejvíce venku. Ti šťastnější z nás se zahrádkou a terasou si můžou dovolit luxus trávením volných chvilek venku – na čerstvém vzduchu v domácím pohodlí. Zahradní nábytek se stal neodmyslitelnou součástí našich teras a zahrad.

Instalace venkovní markýzy přináší mnoho výhod

Uvažujete o instalaci venkovní markýzy? Správná volba. Venkovní markýzy totiž zkrášlují domovní fasádu a hlavně vytvářejí útulné zázemí k relaxaci na čerstvém vzduchu.


Vybíráme gril na příští sezónu

Jak by měl dnešní moderní zahradní gril vypadat? Především by se mělo jednat o výrobek, který se bude dobře instalovat. Většina dílů grilu by měla být již z výroby svařena nebo smontována, takže k montáži bychom neměli mít zapotřebí žádné nebo jen velmi málo nástrojů.

Mít pohodlí i na zahradě

Život venku, na zahradě, klade vysoké ná roky na materiál a jeho zpracování. Zahradní nábytek musí být vhodně tvarovaný, nechat se sklopit a nebýt náročný na prostor. Také musí být kvalitní, s dlouhou životností a pečlivým zpracováním bez ostrých hran.


Kouzlo rotangového dřeva

Dělají se z něj již všechny kusy nábytku. Židle, věšáky, poličky, držáky na deštníky, květinové stolky, taburetky, pohovky i křesla. Je vzdušný, snadno manipulovatelný, dobře se kombinuje s jinými typy nábytku a udělá vám radost jak v bytě, tak na zahradě.
<<   Předchozí  Strana 2 z 2  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia