Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Proč zvolit do interiéru oranžovou? Dodá vám energii, dobrou náladu i pocit tepla!

Přemýšlíte, v jaké barvě zařídit a vyzdobit váš interiér a nevíte si rady? Potom nezapomeňte vzít v potaz psychologický efekt barev. Většina lidí se při výběru toho či onoho barevného provedení rozhoduje především na základě osobních barevných preferencí – zkrátka podle toho, která barva se dotyčnému jednoduše líbí nebo nelíbí. Neméně podstatné je však mít na paměti psychologický efekt barev. Dle odborníků totiž mohou mít na naše nálady a emoce daleko větší vliv, než si dokážeme představit. V tomto případě je tedy rozhodující si promyslet, k čemu nám bude daná místnost převážně sloužit. Budeme se v ní chtít spíše soustředit a relaxovat, nebo v nás má naopak probudit energii, případně chuť na jídlo? Rozmýšlejte pečlivě!

S novým stmívacím aktorem se stanete pánem světla

Společnost ELKO EP předsatvila zajímavou novinku umožňující ovládání nejrůznějších druhů osvětlení - univerzální stmívací aktor RFDEL-71M. Tento stmívač je ideálním řešením do prostor kde potřebujeme bezdrátově spínat a stmívat osvětlení s větší zátěží, jako jsou třeba obývací pokoje.


Konec mávání v Čechách aneb nové světlo do života

Jdete dlouhou chodbou, kde je taková tma, že si nevidíte ani na špičku nosu. Jediným vaším pomocníkem, abyste se nepřerazili, je snímač pohybu na osvětlení a spínač osvětlení schodiště. Stále jste ale mimo dosah čidla a tak zběsile máváte rukama všude kolem, aby vás už konečně zaznamenalo.

LED jako nástroj designerů

Moderní technologie se nevyhýbají ani osvětlovací technice. Světelné zdroje, nahrazující klasické Edisonovy žárovky, přináší daleko více kreativních a designových možností, než na které jsme byli doposud zvyklí. Všechno má ale svá pro a proti. Pojďme se na ně podívat.


Variabilní LED svítidla nejen pro kutily

Pro všechny, kteří si rádi hrají se světlem nebo mají rádi barevné světelné akcenty, jsou určeny ohebné LED pásky LEDs DECO™ FLEX. Lze s nimi náladově osvětlit jakýkoliv prostor v interiéru, police, skříně, zrcadla, televize a další. Uvolněte svoji fantazii a vyhrajte si s tvary a barvami.

Vnitřní, nebo venkovní stínění?

Společnosti, které se zabývají montáží stínění, se často setkávají s bezradností svých zákazníků. Otázky typu „Máme si vzít venkovní žaluzie, nebo vnitřní rolety?“ jsou velice časté.

České křišťálové lustry

Společnost ELITE BOHEMIA byla založena v roce 1996, v době, kdy se v České republice začala opět rozvíjet soukromá výroba svítidel. U jejího zrodu stáli a dodnes ji řídí lidé, kteří zasvětili svůj život sklu a mají s výrobou svítidel bohaté zkušenosti.
<<   Předchozí  Strana 2 z 3  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia