Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Při výběru dětských svítidel berte v potaz nejen jejich vzhled, ale také funkčnost a bezpečnost

Výběr svítidla do dětského pokoje se nevyplatí podceňovat. Ačkoli mají děti spoustu představ a fantazií, při výběru by měl mít poslední slovo vždy rodič. Nejen design, ale především funkčnost a bezpečnost dětských svítidel totiž stojí na prvním místě. Máme pro vás několik rad a tipů, jak takové dětské světlo vybrat a nešlápnout při tom vedle.

Lepší, než umělé osvětlení

Chodby, kuchyně, koupelny, schodiště, šatny a předsíně… všude tady, v prostorech, jež často postrádají okna, najde uplatnění řešení v podobě světlovodu. Moderního prvku, který do nich přivede denní světlo a sluneční paprsky, a ještě ušetří náklady na energie.


MASIERO prosvětlí duši domova

Italské dekorativní osvětlení MASIERO je synonymum pro tradiční luxus a eleganci vtělené do 21. století. Vybírat z bezpočtu originálních tvarů a světelných nápadů lze nyní i v největším a zcela unikátním interiérovém studiu v ČR - HANÁK FORUM.

Vy ještě nesvítíte LED žárovkami?

Jak vypadá moderní domácnost? Je elegantní, praktická a úsporná. Zmíněným kritériím by měly odpovídat i světelné zdroje, které se významnou měrou podílí na celkové atmosféře interiéru i exteriéru. V posledních letech hraje prim LED osvětlení.


Rozsviťte svůj domov s LED osvětlením

Krásně prosvětlený domov budí pozitivní dojem a dokáže vás po náročném dni nabít energií. Přirozené denní světlo je s blížící se zimou čím dál kratší a dny jsou zachmuřenější. Nechte proto zářit svůj domov s LED osvětlením. Podívejte se na výhody a módní trendy v osvětlení interiéru.

Vyberte to nejlepší osvětlení pro svůj domov

Vybíráte nové osvětlení do svého domova? Pak určitě přemýšlíte, jaký typ světel bude nejlepší. Každá místnost má svá specifika a podle toho je třeba k ní přistupovat.

Zimě už odzvonilo, vybírejte stylové venkovní osvětlení

Vkusně a dobře osvětlená zahrada nebo pozemek, dá vyniknout všem rozmanitým zákoutím. Každé venkovní osvětlení by na prvním místě mělo být funkční a bezpečně, design a cena by neměla v tomto případě hrát hlavní roli
<<   Předchozí  Strana 1 z 3  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia