Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Venkovní stínící markýzy

Ačkoli je momentálně vzhledem k ročnímu období aktuální spíše otázka vytápění, než stínění proti palčivému letnímu slunci, přesto se můžeme podívat, jaké možnosti nabízejí venkovní markýzy na okna a jaké jsou jejich přednosti.

Elko EP se stalo firmou roku ve Zlínském kraji

Prestižní ocenění Firma roku Zlínského kraje míří do Holešova. Získala ho místní firma ELKO EP, tradiční výrobce elektronických modulových přístrojů a v posledních letech lídr dynamicky se rozvíjejícího trhu s „inteligentními domy“, jež je možné řídit pomocí jediného ovladače, tabletu či smartphonu.


Chcete ušetřit? Stavte úsporně. Stavte z Háček!

Pokud jde o spotřebu energie na vytápění, pak jedním z faktorů je správná volba materiálu na obvodové zdivo. Pórobetovné tvárnice s nejlepšími tepelně-izolačními parametry vyrábějí mostečtí Háčkaři z H+H Česká republika.

Systém Tokoz Professional

Plné kapsy klíčů vás již nebudou tížit. Stačí jeden klíč a odemknete svůj dům i garáž. Další možností, kterou tento náš systém umožňuje je systém generálního klíče. Účelem tohoto systému je vytvořit systém nadřazených a vlastních klíčů podle přístupových práv.


Stavební systém Livetherm

Stavební systém LIVETHERM v sobě zahrnuje veškeré prvky nové generace stavění. Podívejte se spolu s námi na jeho přednosti a výhody.

Stonepanel, kámen s nádechem exkluzivity

Přírodní kámen Stonepanel má díky svým přirozeným vlastnostem své výjimečné místo v exteriérovém a interiérovém využití. Může být základním charakteristickým rysem celé stavby (např. kompletní fasáda) nebo ji může v určitých exteriérových a interiérových detailech jen dotvářet a podtrhovat.

Lícové zdivo – populární nejen v Itálii a Německu

Lícové cihly či cihlové pásky si získávají stále větší popularitu mezi zákazníky na tuzemském trhu. A právem. Jedná se o bezúdržbový výrobek z přírodního materiálu, nabízený v široké škále barev a povrchů s nezaměnitelným a nepřehlédnutelným designem.
<<   Předchozí  Strana 2 z 6  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia