Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Rekonstruujete? Víme, co vám může ušetřit peníze


Instalatéři: kdy se obrátit na profesionály?
Parametry šetrného bydlení

Kromě lokality a ceny nového bytu se jeho budoucí majitelé stále častěji zajímají také o kvalitu. Jde jim především o zdravé vnitřní prostředí a úsporu provozních nákladů. Chtějí mít jistotu, že se jim daná investice vyplatí.

Srubové domy - dřevostavby současnosti

Vytvořit ideální podmínky pro růst vašich dětí sebou nese notnou dávku zodpovědnosti. Prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňujeme výběrem lokality, ale i typem budovy. Dřevostavby nabízejí nejelegantnější variantu spojení domova s přírodními silami. Zapomeňte na malý moment na všechny mýty a polopravdy, jejichž koncepce není vybudována na pevných základech a nechte se pozvat na virtuální přehlídku nejluxusnějšího bydlení, jaké lze aktuálně získat.


Modernizace a rekonstrukce výtahů

Stále častěji se objevují zprávy o zastaralých výtazích, které nalezneme ve spoustě starších domů po celé České republice. Velké procento výtahů v Čechách nesplňuje normy Evropské unie, neodpovídá dnešním standardům a skrývá se v nich celá řada nebezpečí. Nepodceňujte servis a případnou modernizaci výtahů.

Dotace na zateplení fasády

Velký dotační plán, který je dotován z prodeje emisních povolenek, je známý pod názvem Zelená úsporám. Ten aktuální program se jmenuje Nová zelená úsporám. Oproti svému předchůdci je zbaven velké administrativní zátěže a byl vybaven více odborníky, kteří žadatelům pomohou s přípravou a podáním žádost.

Co dnes obnáší stavba domu?

Jestliže se rozhodnete pro stavbu rodinného domu, máte v podstatě dvě možnosti. Můžete si nechat postavit dům na klíč nebo se můžete do stavby pustit svépomocí. Možná je také varianta těchto možností. Můžete si na klíč nechat vystavět hrubou stavbu domu a následující práce dokončíte svépomocí.
<<   Předchozí  Strana 2 z 29  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia