Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Prohřejte si tělo i kosti: Neznáme lepší způsob, než vklouznout v zimě do infrasauny

Infrasaunování se v současně době drží na špici i v Česku, a to z mnoha důvodů. Pojďte spolu s námi nahlédnout pod pokličku této severské speciality, která u nás našla zalíbení. Právě teď, kdy na nás útočí lezavá zima, není nic lepšího, než pohladit nejen naše svaly, ale i celé naše tělo hřejivé náruči infračerveného záření. Soukromý ráj plný tepla a zdraví

Dopřávejte si hydromasáž v luxusní vířivce z Vířivka.cz

Jak si nejlépe odpočinout ve chvilkách volna? Užívejte si je naplno a nechte se hýčkat hydromasáží v luxusní vířivce. Jejich teplou vodní náruč si můžete vychutnávat nejen ve wellness centrech a aquaparcích, ale i v pohodlí vašeho domova.


Infrasauna: Hřejivý wellness u vás doma

Podzim k nám vtrhl s plnou parádou a zima pomalu a jistě klepe na dveře. Na místo nadšení, na vás ale útočí deprese, protože chladné a sychravé měsíce nejsou nic pro vás? Zahřejte se ve vaší soukromé infrasauně, kde na přízemní mrazíky a mlhu hravě zapomenete.

Hledáte kvalitní vířivku za rozumnou cenu?

Centrum Alexa nabízí mnoho druhů vířivek, které se liší ve velikostech, počtem míst, počtem trysek, vybavením a dalšími funkcemi. Jeden druh však vyniká nad ostatními svým poměrem kvalita/výkon/cena.


Vstupte s námi do světa saunování

Kvalita, důvěra, důslednost, přesnost a atraktivní ceny. To jsou hodnoty, díky nimž chce na trhu se sportovním a relaxačním vybavením obstát mladá dynamická firma Sauna s.r.o.

Vyvarujte se 5 chyb, které Češi dělají při výběru infrasauny

Komfort vlastní infrakabiny u nás láká stále více lidí. Řada z nich ale při výběru nevědomky udělá chybu a místo blahodárné infrasauny pořídí jen drahou ohřívárnu. Poradíme vám, na co si dát při výběru pozor a přihodíme i pár příkladů, jak mají vypadat správné infrasauny.

Sauna aneb jak zlepšit své zdraví

Chcete více dbát o své zdraví. Tak si kupte kvalitní a dobrou saunu, která zcela jistě prospěje vašemu zdraví. Pakliže vás pravidelně na podzim a v zimních měsících sužují časté rýmy a kašle, je pravidelný pobyt v sauně pro váš organismus velmi žádoucí.
<<   Předchozí  Strana 2 z 4  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia