Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Velké rostliny zpříjemní vaši kancelář

Velké rostliny udávají tón a jsou nezbytným dopňkem kvalitního interiéru. Kdo nepoznal pocit klidu, pokoje a jistoty v přírodě mezi stromy? Velké rostliny patří k duchu naší uspěchané doby. Přeplněné diáře nás neustále honí od jedné schůzky ke druhé, jednání střídá jednání, vše probíhá v neustálém stresu. Jenom velké rostliny zůstávají na svém místě.

Do floristiky přišlo jaro

Letošní jarní trend vychází z přírody. V květinových dekoracích se objeví hlavně volně vázáné kytice s použitím jarních přírodních symbolů.


Floristika nejen pro ženy

Materiálem jsou květiny, takže to chce citlivé ruce, cit pro barvy a vůbec velice jemný přístup k práci. Řeklo by se, že je to typicky ženská profese, ale i tady se trend pomalu mění a abonenti floristického umění se už nacházejí i mezi muži, a dokonce velmi mladými.

Mistři květin v interiérech

Floristika není profese jako každá jiná. Je to něco jako malířství, sochařství nebo jiný umělecký směr, který vyžaduje invenci a talent. Dobrý florista pracuje s rostlinami, vytváří z nich nové celky pro výzdobu interiérů a exteriérů a neobejde se bez důkladné znalosti zákonů estetiky a floristiky.


<<   Předchozí  Strana 2 z 2  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia