Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Jak předejít potížím s koupí nemovitosti?

Koupě nemovitosti je vždy velký krok. Je tak potřeba si takto významnou investici pořádně ohlídat. Během koupě nemovitosti je velká pravděpodobnost, že se udělá chyba, která může mít katastrofální následky. Přinášíme vám seznam kroků, které je potřeba při koupi nemovitosti ohlídat.

Jak na prodej domu či bytu?

Prodej nemovitosti patří mezi nejsložitější a v současné době i mezi nejzdlouhavější obchodní procesy – tedy v případě, pokud jste laikem. Rozhodně nestačí udělat jen několik fotografií a uveřejnit je na inzertním portálu.


Rozhovor s viceprezidentem Realitní komory ČR

O momentálním dění na realitním trhu a aktualitách v Realitní komoře České republiky jsme si povídali s Ondřejem Jarošem, viceprezidentem RkČR.

Pronájem, koupě i investice do nemovitosti? S PSN vždy nejvýhodněji!

Přehlcený trh s nemovitostmi dává tušit, že pokud chce člověk najít kvalitu, bude to běh na dlouhou trať. Jednotlivec se ve stovkách nabídek může lehce ztratit, a tak znevýhodnit a poškodit jen sám sebe.


Vybíráte nemovitost ke koupi? Základem je dobrá lokalita

„Když vybíráte nemovitost ke koupi, jsou pro vás důležité jen tři věci – lokalita, lokalita a lokalita.“ Autorství tohoto známého rčení, které od té doby omílají všechny realitní kanceláře i investiční poradci na světě, je přisuzováno baronu Haroldu Samuelovi.

Hypotéky ve 3. čtvrtletí 2012

Vývoj na trhu hypoték, respektive na trhu nemovitostí, ve 3. čtvrtletí letošního roku potvrzuje dosavadní trend. Ceny bytů a domů klesají a stále platí, že rychlejší pokles cen zaznamenávají panelové byty před byty cihlovými.

Vydělávejte pronájmem bytu – i na hypotéku

Historické minimum cen bytů podporuje nový investiční trend. Lidé čím dál víc kupují byty, které pořizují s cílem pronajímat je, a zařadit je tak do portfolia svých příjmů. Investice do takového bytu rozhodně není záležitostí jen pro horních deset tisíc.
<<   Předchozí  Strana 2 z 5  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia