Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Levné byty: kde se v Praze prodávají?

Hledáte levné bydlení za rozumnou cenu? Požadujete určitý komfort, ale zároveň se nechcete zadlužit na dlouhou dobu? Pořiďte si levný byt, který ovšem splní vaše očekávání. Kde se v Praze prodávají a za kolik?

Novostavby: Jaké jsou výhody oproti starší zástavbě?

Nový byt versus starší byt. I na toto dilema narazíte, pokud se rozhlížíte po vlastním bydlení. Jaké jsou výhody novostavby? Bude vám lépe vyhovovat bydlení v novém bytě, nebo ve starší zástavbě? Jak se rozhodnout, abyste vybrali vhodný byt?


Také toužíte po dokonalém domě?

Dokonalé bydlení je to, po čem mnoho mladých lidí, ale také rodin touží. Jejich cíle jsou často zcela jasné, a to nádherný prostorný dům s rozsáhlou zahradou. A takový sen nemusí být nijak extrémně nesplnitelný, jelikož stačí, pokud se obrátíte na společnost, která vám takový dům postaví.

Kondor zahájil velkou slevovou akci

Společnost Kondor se zabývá prodejem hutních materiálů. Její služby jsou určeny širokému spektru zákazníků z řad stavebních, obchodních a výrobních společností, ale také soukromým subjektům.


Vnější stínění oken nabízí nečekané výhody

Ačkoli jsou velká okna a jejich větší množství považovány spíše za výhodu při výběru bydlení, mohou působit také negativním dojmem a to zejména v letních měsících, kdy se venkovní teploty přehoupnou přes třicet stupňů, a úporné slunce způsobuje, že je v interiéru často nepříjemné horko. Systémy pro stínění oken pak dojdou svého docenění.

Po jaké podlaze doma kráčet?

Výběr vhodné podlahové krytiny je zásadním krokem, který ovlivní, jak se budete v domácnosti cítit. Proto je vhodné dobře se rozmyslet, která varianta podlahy pro vás bude nejpřijatelnější.

Jak lze také řešit přívod pitné vody do domu

Mnoho domů není standardně napojeno na veřejný rozvod pitné vody. Takové domy jsou pak odkázané na jiné zdroje, primárně na vlastní studny. Je ovšem nutné mechanicky ošetřit přívod pitné vody do domu z takového zdroje.
<<   Předchozí  Strana 2 z 12  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia