Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Co je trendem v současných interiérech?

Zajímáte se o moderní trendy v souvislosti s bydlením? Pokud ano, podívejte se s námi na to, co aktuálně letí. To první, co musíme zmínit, jsou kvalitní toaletní stolky. Zajímavé řešení, které v posledních letech z interiérů vymizelo, ale aktuálně se opět vrací do módy. Jedná se o ideální prvek, který má hned několik výrazných pozitiv.

Co by nemělo chybět ve správném obývacím pokoji?
Není hrana jako hrana

Geometrické linie vládnou většině soudobých interiérů. Obklopují nás tak v mnoha podobách, na nábytku, kování či dveřích: ostré či zaoblené, ale také kvalitní či nekvalitní. Jak se v nich orientovat?

Interiérové dveře Sapeli jsou tou pravou volbou

Při zařizování či rekonstrukci bytu se často ptáme, zda myslíme opravdu na všechno. Mnohdy si ani neuvědomujeme, co vše je třeba zajistit. Tím, co spojuje celý domov, není nic jiného než interiérové dveře. Vybíráte je správně?


Sedací souprava je dominantou pokoje

Vzhled sedačky ovšem rozhodně není jediným parametrem, který musíme při jejím výběru zvážit. Důležitou roli hraje totiž také komfort vyplývající z ergonomického hlediska konstrukce sedacího nábytku, v úvahu je nutné brát také materiály použité při výrobě.

Kampaň Design&Dining

Švýcarská značka nábytku Vitra a prodejna italských potravin Wine Food Market si připravily na letošní rok společnou kampaň zaměřenou na jídelní sady nábytku. Pro všechny zákazníky, kteří si do konce roku 2016 zakoupí jakýkoliv jídelní stůl a k němu čtyři židle, je připraven voucher do Wine Food Marketu v hodnotě 10 % z ceny zboží.

Ve stylu plážových domků

Také patříte ke skupince trosečníků, kteří shodou náhodou uvízli ve středu suchozemského státu? Interiér vašeho domova může mít i v našich zeměpisných šířkách podobu domku na pláži. Představte si zdařilé kombinace tónů bílého písku, modravé vodní hladiny a zelených palem.
<<   Předchozí  Strana 1 z 6  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení