Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Příroda na talíři

Letní tropická vedra velmi rychle vystřídalo sychravé podzimní počasí spojené s vybarvováním přírody a s kouzelnými vycházkami do lesa. Právě tahle atmosféra inspirovala designéry českého porcelánu Leander k vytvoření kolekce Mary Anne s mysliveckými dekory.

Zařizujete první bydlení? Máme pro vás recept na vybavení kuchyně

Rozhodli jste se s partnerem či partnerkou pro společné bydlení? Gratulujeme! Nyní však máte před sebou nelehký úkol – vybavit si byt či dům funkčním designovým nábytkem a vhodnými spotřebiči.


Nová generace kuchyňského nábytku a gorenje

Studia KUCHYNĚ gorenje nyní nabízejí novou generaci kuchyňského nábytku s výjimečným designem, vysokou funkčností a mnoha praktickými řešeními pro účelnou organizaci prostoru.

100% domácí, 100% zdravý aneb odšťavňujeme

Myslíte si, že nákupem průmyslově vyráběných ovocných džusů a šťáv děláte něco pro své zdraví? Pak jste bohužel na omylu. Takovýmto nákupem přispíváte do kapsy pouze jejich výrobcům a obchodním řetězcům.


Spolehněte se v kuchyni na přírodní materiály

Masiv je v kuchyni tradičně užívaným materiálem a obstojně se svými vlastnostmi vyrovnává moderním technologiím, a řadu z nich dokonce hravě předčí. Nechte se i vy inspirovat skvělými vlastnostmi a stylovým provedením kuchyní z masivu.

Keramické nože se zárukou kvality

Dobře vybavená kuchyň je základem úspěšného kuchaře a kvalitní ostrý nůž v ní nesmí chybět. Pokud si pořídíte nože keramické, zajistíte navíc přípravu pokrmů bez ztráty vitamínů.

Dokonalá koktejl párty u vás doma

Pořádáte rádi doma pro přátele párty? Pak se vám budou hodit novinky značky IIC/VacuVin a Bols. Barevné koktejlové doplňky dovedou vaší domácí párty k dokonalosti.
<<   Předchozí  Strana 2 z 8  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia